11 Eylül 2012, Salı 08:23:40

THY'DEN GATWICK'E DEV UÇAK

Türk Hava Yolları'nın (THY) dev uçak maketi, İngiltere'nin ikinci büyük havalimanı Gatwick'e yerleştirildi.
  • baban muftu ve akp de guclu baglantilari olmasa idi sen yine thy na girip oralarda mudurluk yapabilirdin degil mi necdet efendi????
  • thy logolu uçak maketlerinden bir tane edinmek istiyorum. bunun gibi devasa boyutta olmasına gerek yok, orta boy bir maketim olsun istiyorum. nasıl edinebilirim, nerde satarlar acaba?
  • Hop odurub hob kalkmayalim yigidin hakkini yigide verelim STUTGART HAVA LIMANI GIRIS Kabisinda bile bizleri THY ucaklari karsiliyor tek kelimeyle gururluyum tesekkur ediyorum 32 yildir ucuyorum memnunum Allah da isleri her zaman rast gedirsin TÜRK VADANDASI Olubda gururlanmamak olmaz STUTGART da THY ile her yere güle güle ucuyorum ikramiyla sefgati ile yorgunlugumu unutarak bir sevgi cenberi icinde tek kelimeyle MEVLAM RAZI OLSUN..
  • hatırlarsanız geçen yıl da thailand'da bir turizm fuarına katılmıştı THY ve orada kanatları ters takılmış B777 maketi koymuşlardı acemi havacılar, çok komikti ve gülmüştük. Maket denince bu olay aklıma geliyor hemen. İnşallah londra'daki maket de düzgün monte edilmiştir çünkü göremedik onu, resmi de yok :))

6 metre uzunluğundaki uçak maketi, havaalanının kuzey terminali check in bölümüne yerleştirildi.

THY Londra Müdürü Nejdet Şark, İngiltere pazarının kendileri için çok önemli olduğunu belirterek, ''Aralık 2011'de açılan Gatwick hattımız kısa zaman içinde uçuşlarını günde iki sefere çıkararak, THY tarihinde bir ilke imza atmıştır. THY'nin marka bilinirliğini artırmak için yaptığımız bu reklam çalışması o nedenle Gatwick Havalimanı'nda başlamış olup, THY'nin diğer uçuş noktalarında da yaygınlaştırılacaktır'' diye konuştu.

Şark ayrıca Londra’da, aynı şehirde  iki ayrı havalimanından hizmet veren tek Türk Hava Yolları Müdürlüğü olduğunu belirtti.

Avrupa'nın en işlek havalimanlarından biri olan Gatwick'te ilk defa böyle bir tanıtım çalışması yapıldığı belirtildi. 

THY'DEN GATWICK'E DEV UÇAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

degil mi??? ~ 6 yıl önce
baban muftu ve akp de guclu baglantilari olmasa idi sen yine thy na girip oralarda mudurluk yapabilirdin degil mi necdet efendi????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Özlen ~ 6 yıl önce
thy logolu uçak maketlerinden bir tane edinmek istiyorum. bunun gibi devasa boyutta olmasına gerek yok, orta boy bir maketim olsun istiyorum. nasıl edinebilirim, nerde satarlar acaba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Sami Yavuz ~ 6 yıl önce
Hop odurub hob kalkmayalim yigidin hakkini yigide verelim STUTGART HAVA LIMANI GIRIS Kabisinda bile bizleri THY ucaklari karsiliyor tek kelimeyle gururluyum tesekkur ediyorum 32 yildir ucuyorum memnunum Allah da isleri her zaman rast gedirsin TÜRK VADANDASI Olubda gururlanmamak olmaz STUTGART da THY ile her yere güle güle ucuyorum ikramiyla sefgati ile yorgunlugumu unutarak bir sevgi cenberi icinde tek kelimeyle MEVLAM RAZI OLSUN..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
777 MAKET :)) ~ 6 yıl önce
hatırlarsanız geçen yıl da thailand'da bir turizm fuarına katılmıştı THY ve orada kanatları ters takılmış B777 maketi koymuşlardı acemi havacılar, çok komikti ve gülmüştük. Maket denince bu olay aklıma geliyor hemen. İnşallah londra'daki maket de düzgün monte edilmiştir çünkü göremedik onu, resmi de yok :))

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000