03 Ağustos 2012, Cuma 10:33:31

THY'DEN F/O ADAYLARINA SON DUYURU

Türk Hava Yolları, geçtiğimiz Haziran ayında, yetiştirilmek üzere ikinci pilot aday adayları aradığını duyurmuştu. THY'den bugün yapılan yeni açıklamayla son duyurusunu yaptı.
  • beni al eğit , sana ben bir ömür 2000 Tl ye uçayım. oda limana gidip gelmek için kullanıcağım yakıt ve otopark ücreti olsun..... bizdeki aşk başka bir şey.... ne eş , ne ana, ne baba sevgisine benzer....
  • Torpilin yoksa sakin gelme.. Biz hepimiz torpiie girdik akademiye.. Thy de zaten torpilsiz adam mi varmis? Seni adam yerine koymazlar iceri almazlar binadan haberin olsun.. Zaten giriste soruyolar tanidigin var mi diye, yoksa almiyolar iceri.. Iceri girsen bile surecte elenirsin cunku dlr sinavinda sinav sirasinda bilgisayar soruyor sitkette tanidigin varsa isarete ismiini ver diye.. Yoksa eger sinav sonucuunu sana degil thy ye soyluyor ve sana elendin diyolar cunku tanidigin yok. Thy almanyaya o sinav icin para veriyo senin adina ama tanidigi var mi yok mu hic bamadan veriyo, cunku parasi cok. Bi de vts diye bi sinav var. o da zaten thy nin kendi sirketinin sinavi, sirket ici sinav gibi oluyor , hic dogru yapamayanlar su an akademide. Sglik raporu alacagin zaman da ucus hekimi var hastanede ona soyluyosun ben su kisinin tanidigiyim diye, o da ona gore senin bobregin falan yoksa var yazip veriyor raporu eline. Butun kapilar aciliyo anlayacagin.. Ha ingilizce olayi mi? Gerek yok bilmeye
  • Beni de cagirmislar ama torpilim olmadigi icin bosuna yol parasi verip de THY yonetimi ile muhattab olmak istemiyorum.Zira alinacak pilotlar simdiden bellidir.Bu mulakatlar sadece formalite.
  • Öncelikle bu sürece katılacak tüm adaylara başarılar dilerim. Başvuru sayısı dikkate alındığında süreç çok uzun olacak gibi duruyor şimdiden bol sabırlar diliyorum. Bu mesleği gerçekten yapmak için can atan arkadaşlara daha bir uzun gelecek süreç. Diğerleri zaten işin havasında, maaşında, vs. sinde olduklarından dolayı bir süre sonra başvurduklarını bile unuturlar, onlar için sorun kalmaz. Havacılığa gönül vermiş tüm arkadaşlara selam olsun.

Türk Hava Yolları (THY) geçen Haziran ayında internet sitesi üzerinden, yetiştirilmek üzere ikinci pilot aday adayı aradığını duyurmuştu. 

İnternet sitesi üzerinden bugün yeni bir duyuru yapan TÜrk Hava Yolları, başvuruların değerlendirilmesi ile ilgili açıklama yaptı.

İşte o açıklama;

Yetiştirilmek Üzere II.Pilot Aday Adaylarının Dikkatine

Değerlendirme süreci 06.08.2012 Pazartesi günü itibariyle başlayacaktır.

Yoğun başvuru nedeniyle adaylarımız süreçlere gruplar halinde ve THY A.O tarafından belirlenen tarihte davet edilecektir.

Bilgilendirme e-mailleri  tüm adayların hepsine aynı anda gönderilmeyecek , planlama yapıldıkça adaylara bilgilendirme e-maili  iletilecektir.

Sizlere e-mail yoluyla iletilecek gün ve saate uymanız önemle rica olunur. Belirtilen gün ve saat dışında gelen adaylar sürece dahil edilmeyecektir.

Evrakları (dil belgesi hariç) eksik olan adayların başvurusu kabul edilmeyecektir.

Dil belgesini daha sonra ibraz edecek olan adayların 17 - 20 Eylül 2012 tarihi arasında dil belgelerini 09:30-16:30 saatleri arasında Florya İnsan Kaynakları Değerlendirme Merkezi’ne getirmeleri gerekmektedir.

İngilizce dil belgesi getiren adaylar sonraki  süreçlere yönlendirilecektir.

THY'DEN F/O ADAYLARINA SON DUYURU

Facebook Yorum

Yorumlar

..... ~ 6 yıl önce
beni al eğit , sana ben bir ömür 2000 Tl ye uçayım. oda limana gidip gelmek için kullanıcağım yakıt ve otopark ücreti olsun..... bizdeki aşk başka bir şey.... ne eş , ne ana, ne baba sevgisine benzer....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Torpil yok diyene ~ 6 yıl önce
Torpilin yoksa sakin gelme.. Biz hepimiz torpiie girdik akademiye.. Thy de zaten torpilsiz adam mi varmis? Seni adam yerine koymazlar iceri almazlar binadan haberin olsun.. Zaten giriste soruyolar tanidigin var mi diye, yoksa almiyolar iceri.. Iceri girsen bile surecte elenirsin cunku dlr sinavinda sinav sirasinda bilgisayar soruyor sitkette tanidigin varsa isarete ismiini ver diye.. Yoksa eger sinav sonucuunu sana degil thy ye soyluyor ve sana elendin diyolar cunku tanidigin yok. Thy almanyaya o sinav icin para veriyo senin adina ama tanidigi var mi yok mu hic bamadan veriyo, cunku parasi cok. Bi de vts diye bi sinav var. o da zaten thy nin kendi sirketinin sinavi, sirket ici sinav gibi oluyor , hic dogru yapamayanlar su an akademide. Sglik raporu alacagin zaman da ucus hekimi var hastanede ona soyluyosun ben su kisinin tanidigiyim diye, o da ona gore senin bobregin falan yoksa var yazip veriyor raporu eline. Butun kapilar aciliyo anlayacagin.. Ha ingilizce olayi mi? Gerek yok bilmeye

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Torpil Yok ~ 6 yıl önce
Beni de cagirmislar ama torpilim olmadigi icin bosuna yol parasi verip de THY yonetimi ile muhattab olmak istemiyorum.Zira alinacak pilotlar simdiden bellidir.Bu mulakatlar sadece formalite.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Öncelikle bu sürece katılacak tüm adaylara başarılar dilerim. Başvuru sayısı dikkate alındığında süreç çok uzun olacak gibi duruyor şimdiden bol sabırlar diliyorum. Bu mesleği gerçekten yapmak için can atan arkadaşlara daha bir uzun gelecek süreç. Diğerleri zaten işin havasında, maaşında, vs. sinde olduklarından dolayı bir süre sonra başvurduklarını bile unuturlar, onlar için sorun kalmaz. Havacılığa gönül vermiş tüm arkadaşlara selam olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000