02 Ekim 2014, Perşembe 13:28:23

THY'DEN FLAŞ MAAŞ KARARI

Türk Hava Yolları çalışanları bugün gelen mesajla bayram öncesi büyük sevinç yaşadı. Binlerce çalışanı ilgilendiren o mesaj neydi?
  • Taşeron firmada 1.100 çalışsaydınız... THY değerini. Çok İyi anlarsınız..
  • hep bu thy yi kötüleyenler tef mezunu , 2yıllık mezunu lise mezunu typliler . İŞŞİZ geziyorlardı iş sahibi oldular . ŞÜKÜR ediceklerine ağlanıyorlar. Adamlar sizi düşünüp maaşları erken yatırmışlar daha ne !
  • thy çalışanlarına çok değer veriyor bunu diğer taşeron çalışanlardan anlıyabilirsiniz. şefler ne mesai ücreti ne fazla uçuş parası ne sendika nede sivil havacılığa tabiler. yüzde 55 ile ilk işe başlayan kadar ne maaş nede haklara sahipler bence normal olan kabin ekibinin aldığıdır ve herkezin eşit haklarda çalışması gerekir aynı yerde çalışıp daha fazla uçup birde yer görevi olan şefler thy alımlarını bekliyorlar ve bir çok arkadaşımız orada çalışmak istiyor. çalışanına değer verenler kazanır köle olarak görenler değil.
  • THY 'de çalışıp da o şirketin kıymetini bilmeyen en hafif tabirle haindir. Orada çalışıp o kadar imkandan yararlanıp işini hakkıyla yapmayıp sürekli şikayet eden de nankördür.vesselam

Türk Hava Yolları çalışanları bayrama paralı girecek.

THY’den çalışanlara gönderilen mesajda, bayram öncesi maaşların yatırılacağı duyuruldu.

Normal zamanlarda her ayın 8’inde yatan maaşlar, bu ay bayram dolayısıyla erkene çekildi.

THY, 3 Ekim’de (yarın) maaşların yatıralacağını açıkladı. 

Airporthaber.com ÖZEL

THY'DEN FLAŞ MAAŞ KARARI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (59)

Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Taşeron firmada 1.100 çalışsaydınız... THY değerini. Çok İyi anlarsınız..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yazık ~ 4 yıl önce
hep bu thy yi kötüleyenler tef mezunu , 2yıllık mezunu lise mezunu typliler . İŞŞİZ geziyorlardı iş sahibi oldular . ŞÜKÜR ediceklerine ağlanıyorlar. Adamlar sizi düşünüp maaşları erken yatırmışlar daha ne !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy ~ 4 yıl önce
thy çalışanlarına çok değer veriyor bunu diğer taşeron çalışanlardan anlıyabilirsiniz. şefler ne mesai ücreti ne fazla uçuş parası ne sendika nede sivil havacılığa tabiler. yüzde 55 ile ilk işe başlayan kadar ne maaş nede haklara sahipler bence normal olan kabin ekibinin aldığıdır ve herkezin eşit haklarda çalışması gerekir aynı yerde çalışıp daha fazla uçup birde yer görevi olan şefler thy alımlarını bekliyorlar ve bir çok arkadaşımız orada çalışmak istiyor. çalışanına değer verenler kazanır köle olarak görenler değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
THY 'de çalışıp da o şirketin kıymetini bilmeyen en hafif tabirle haindir. Orada çalışıp o kadar imkandan yararlanıp işini hakkıyla yapmayıp sürekli şikayet eden de nankördür.vesselam

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY ~ 4 yıl önce
Ağzına sağlık üstat. Aynen öyle. Umarım şirketimiz gücüne güç katmaya devam eder.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000