17 Temmuz 2014, Perşembe 21:33:02

THY'DEN FLAŞ AÇIKLAMA; "UKRAYNA ÜZERİNDEN UÇMAYACAĞIZ"

THY Basın Müşaviri Genç: "Olaylar netleşene kadar uçaklarımız Ukrayna hava sahasını kullanmayacak"
  • THY den bu durumda Kabil, Libya, Sudan.... seferlinin de iptal etmelerini bekliyoruz???
  • Ukrayna üzerinden uçmayacaksınız tamam da ya o ülkeye olan direkt uçuşlar ne olacak . Her Allah'ın günü SAW-KBP-SAW uçuşunuz var . Hoş kendiniz yapmıyor SunEx'e veriyorsunuz o uçuşları , onlar ne olacak ? Birşey olursa SunEx uçuyordu mu diyeceksiniz açıklama yapıp .
  • Allah saklasın ama afrikanın abidik gubidik yerlerine yapılan uçuşların durdurulması içinde böyle bir olay mı olması lazım? Türk'ün aklı sonradan mı gelir?
  • Şu anda (TSİ 22.00) TK 468 Ukrayna üzerinde uçuyor. Bu açıklamadan haberi yok mu aceba?

Türk Hava Yolları'nın (THY), Malezya Havayollarına ait yolcu uçağının Ukrayna'da düşmesinin ardından, olaylar netleşene kadar bu ülke hava sahasını kullanmayacağı bildirildi.

THY Basın Müşaviri Ali Genç, AA muhabirine yaptığı açıklamada, "Yaşanan hadise henüz çok sıcak olduğu için, olaylar netleşene kadar uçaklarımız Ukrayna hava sahasını kullanmayacak" dedi.

THY'DEN FLAŞ AÇIKLAMA; "UKRAYNA ÜZERİNDEN UÇMAYACAĞIZ"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Güvenlik ~ 4 yıl önce
THY den bu durumda Kabil, Libya, Sudan.... seferlinin de iptal etmelerini bekliyoruz???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Direkt Uçuşlar ~ 4 yıl önce
Ukrayna üzerinden uçmayacaksınız tamam da ya o ülkeye olan direkt uçuşlar ne olacak . Her Allah'ın günü SAW-KBP-SAW uçuşunuz var . Hoş kendiniz yapmıyor SunEx'e veriyorsunuz o uçuşları , onlar ne olacak ? Birşey olursa SunEx uçuyordu mu diyeceksiniz açıklama yapıp .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HAKLI ~ 4 yıl önce
Sadece SAW dan mı ukrayna da liviv odessa kiev dnipretrovs harkov olmak üzere 5 uçuş noktası daha var eee bunlara nasıl uçacak havasahasını kullanmayacaksa ..! thy de açıklama yapılıyor ama mantıksız hep şu şirkete son 3 yıldır adam akıllı biri gelmedi.
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Allah saklasın ama afrikanın abidik gubidik yerlerine yapılan uçuşların durdurulması içinde böyle bir olay mı olması lazım? Türk'ün aklı sonradan mı gelir?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Şu anda (TSİ 22.00) TK 468 Ukrayna üzerinde uçuyor. Bu açıklamadan haberi yok mu aceba?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Veda busesi o ~ 4 yıl önce
Veda uçuşudur o biz vefalı millettiz öyle hemen satisfaction yapmayız yavaş yavaş azalta azalta alıştıra alıştıra allah korur mümini muhaha

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000