10 Temmuz 2014, Perşembe 10:35:44

THY'DEN FLAŞ AÇIKLAMA

Türk Hava Yolları, Lufthansa'nın yaptığı açıklamalar sonrasında basında çıkan haberlere yönelik bir açıklamada bulundu.
  • Simdi sadece thy de alman gorevlileri eksik ...
  • Çıkart at gözlüklerini gözünden dostum. Adamlar geçen sene codeshare anlaşmasını tek taraflı fesh ettiler. Şutu cektiler senin kural koyuculara.... hanii nerede misilleme???? At gözlüğü taktığın için bunları göremezsin.
  • Bence Lufthansa ortaklık bahanesiyle 3. hava limanından imtiyazlı haklar elde etmek istiyor. İlerde hub a bile çevirebilir. Her ne olursa olsun muhtemel bir ortaklık anlaşmasında THY nin avantajlı ve kural koyucu olduğunu görebilmek gurur verici. Bu da Recep Tayyip Erdoğanın vizyonu ve kararlılığı sayesinde oldu.
  • İyi olmuş Lufthanzo'ya. İdareten belli bir süre kalıp gidecek olan yabancı pilotlar yüzünden bu kadar tepkiye gerek yok, yeterince kalifiye pilot yoksa memlekette, Rum, Portekizli alınacağına Alman alınsın tabii, onlar da 2-3 sene kalıp gidecek neticesinde.

Türk Hava Yolları, Lufthansa'nın yaptığı açıklamalar sonrasında basında çıkan haberlere yönelik bir açıklamada bulundu. THY, Lufthansa ile uzun mesafeli uçuşlar yapmak gibi bir projelerinin bulunmadığını vurguladı.

Yapılan açıklamada şöyle denildi:

Lufthansa Havayolları tarafından bugün yapılan basın açıklaması sonrasında çok sayıda basın kuruluşunda Türk Hava Yolları ile Lufthansa Havayolları arasında uzun mesafeli uçuşlarda bir ortaklık konusunda  ileri seviyede görüşmeler yapıldığına dair haberler yer almaktadır.

Star Alliance ortağımız Lufthansa Havayolları ile işbirliklerine yönelik diyaloğumuz sürekli açık olmakla birlikte, Lufthansa Havayolları ile Türk Hava Yolları arasında basında yer aldığı şekilde uzun mesafeli uçuşlarla ilgili bir proje bulunmamaktadır. 

Kamuoyuna saygılarımızla duyurulur.

THY'DEN FLAŞ AÇIKLAMA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (22)

Goeb ~ 4 yıl önce
Simdi sadece thy de alman gorevlileri eksik ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
truuuuuuuuu ~ 4 yıl önce
Çıkart at gözlüklerini gözünden dostum. Adamlar geçen sene codeshare anlaşmasını tek taraflı fesh ettiler. Şutu cektiler senin kural koyuculara.... hanii nerede misilleme???? At gözlüğü taktığın için bunları göremezsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tru ~ 4 yıl önce
Bence Lufthansa ortaklık bahanesiyle 3. hava limanından imtiyazlı haklar elde etmek istiyor. İlerde hub a bile çevirebilir. Her ne olursa olsun muhtemel bir ortaklık anlaşmasında THY nin avantajlı ve kural koyucu olduğunu görebilmek gurur verici. Bu da Recep Tayyip Erdoğanın vizyonu ve kararlılığı sayesinde oldu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
november mike yankee ~ 4 yıl önce
yav he he recep tayyip erdogan. havalimanını yaptılar da bitti değil mi? daha ilk günden ilk iş kazası ve ilk can kaybı. ortada hiçbir plan yok, 3-5 çizimden ibaret bir proje. inşallah maaşallah bismillahla giden elbet bir gün tepetaklak olur.
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
İyi olmuş Lufthanzo'ya. İdareten belli bir süre kalıp gidecek olan yabancı pilotlar yüzünden bu kadar tepkiye gerek yok, yeterince kalifiye pilot yoksa memlekette, Rum, Portekizli alınacağına Alman alınsın tabii, onlar da 2-3 sene kalıp gidecek neticesinde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000