14 Ocak 2017, Cumartesi 18:11:06

THY'den fınal sınavı ertelenen öğrencilere müjde

THY'den yapılan açıklamada geçtiğimiz hafta kar yağışı nedeniyle ertelenen final sınavları nedeniyle uçuşunu yapamayan öğrencilere müjde. Ek ücret ödemeden değişiklik yapılabilecek.
  • Anlayışın için çok teşekkür ederim THY.
  • Helal olsun ne guzel dusunulmus
  • KKTC deki öğrenciler için de geçerli midir??
  • Ya 8 Ocakta aldım ben, ben faydalanabilecek miyim?

Türk Hava Yolları, geçtiğimiz hafta İstanbul'u etkileyen olumsuz hava koşulları nedeniyle birçok seferini iptal etmişti.

Üniversiteler de kar yağışı nedeniyle final sınavlarının tarihlerini ertelemiş, üniversite öğrencileri bu nedenle uçuşlarını ya kaçırdı, ya da iptal / erteleme yapmak zorunda kaldı.

THY'den yapılan açıklamada kar yağışı nedeniyle ertelenen final sınavları nedeniyle uçuşu iptal olan öğrencilerden ek ücret alınmadan bilet değişikliği yapılacağı belirtildi.

THY'den yapılan açıklama şöyle;

İstanbulda yaşanan olağanüstü hava koşulları ve yoğun kar yağışı nedeniyle birçok üniversitenin final tarihleri ertelenmiştir.

Bu durum bilet alan öğrencileri mağdur edebileceği düşüncesiyle Türk Hava Yolları ve Anadolu Jet ailesi olarak 08 Ocak 2017 tarihine kadar yurtiçi seferlerimizden uçak bileti alan üniversite öğrencilerimiz,19 Ocak 2017 tarihine kadar herhangi bir ek ücret ödemeden biletlerini değiştirebileceklerdir.Yurtiçi bilet alan yolcularımızın üniversite öğrencisi olduğunu ve final tarihlerinin ertelendiğini gösteren belgeleri ibraz etmeleri ileri bir tarihe bilet almaları için yeterli olacaktır.

THY'den fınal sınavı ertelenen öğrencilere müjde

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Alkan ~ 2 yıl önce
Anlayışın için çok teşekkür ederim THY.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tebrıkler ~ 2 yıl önce
Helal olsun ne guzel dusunulmus

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KKTC ~ 2 yıl önce
KKTC deki öğrenciler için de geçerli midir??

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aylin ~ 2 yıl önce
Ya 8 Ocakta aldım ben, ben faydalanabilecek miyim?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000