30 Nisan 2013, Salı 10:10:14

THY'DEN FENERBAHÇE'YE JEST...

UEFA'daki temsilcimiz Fenerbahçe eğer Benfica'yı elerse, Amsterdam'daki finale sarı-lacivert renklere boyanmış uçakla götürülecek...
  • Vallaha enfes olur nefis olur bir tane Airbus 330-200 uçağını boyasınlar sari lacivert renge sonra gövdesine uygun olacak şekilde de fenerbahçe klübünün armasını koysunlar deme keyfine ne diyelimki haydi bakalım bekle bizi amsterdam geliyoruz..
  • Evet tak çıkart gibi yapıştırma bişey.. Fenerbahce voleybol takımı ıcın de vardı bi ara bi 321 tipi ucak
  • bence ucak kirmizi ojele boyanmali.. malum
  • Burada bahsedilen bir ucak. Musait olan bir ucagi boyamak sorun degil. Ama isin icine 150-200 ucaklik filo girerse hepsinin bakim takvimi ve o zamanki ucus takvimine gore ayarlanmasi gerekir ki bu seneler alabiliyor herhalde.

UEFA'daki temsilcimiz Fenerbahçe eğer Benfica'yı elerse, Amsterdam'daki finale sarı-lacivert renklere boyanmış uçakla götürülecek

Perşembe günü tarihinin en önemli maçına çıkacak olan Fenerbahçe'de heyecanlı bekleyiş sürerken, THY de sarı-lacivertli ekibe sürpriz yapmaya hazırlanıyor. Fenerbahçe UEFA Avrupa Kupası yarı finalinde Benfica'yı elerse, THY de 15 Mayıs'ta oynanacak final için kafileyi Amsterdam'a götürecek uçağı sarı-lacivertli renklere boyayacak. (Sporx)

THY'DEN FENERBAHÇE'YE JEST...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

camaroth ~ 5 yıl önce
Vallaha enfes olur nefis olur bir tane Airbus 330-200 uçağını boyasınlar sari lacivert renge sonra gövdesine uygun olacak şekilde de fenerbahçe klübünün armasını koysunlar deme keyfine ne diyelimki haydi bakalım bekle bizi amsterdam geliyoruz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ams ~ 5 yıl önce
Evet tak çıkart gibi yapıştırma bişey.. Fenerbahce voleybol takımı ıcın de vardı bi ara bi 321 tipi ucak

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kamill ~ 5 yıl önce
bence ucak kirmizi ojele boyanmali.. malum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Boyama ~ 5 yıl önce
Burada bahsedilen bir ucak. Musait olan bir ucagi boyamak sorun degil. Ama isin icine 150-200 ucaklik filo girerse hepsinin bakim takvimi ve o zamanki ucus takvimine gore ayarlanmasi gerekir ki bu seneler alabiliyor herhalde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000