24 Mart 2015, Salı 19:55:59

THY'DEN DEV SPONSORLUK ANLAŞMASI

Türk Hava Yolları (THY), akşam saatlerinde Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı açıklamada UEFA Şampiyonlar Ligi'ne 3 yıl boyunca sponsor olunacağını bildirdi.
  • Turkish Airlines Siz önce ucan tabutlarinizi yenileyin sonra sampiyonlar ligine dortmunda barcelonaya sponspor olun ! berlin-istanbul ucagina biniyorsun yemekler tatlilar tertemiz koltuklar , istanbul-erzurum ucagina biniyorsun les gibi ucak koltuklar yirtilmis emergency yazisinin bile rengi solmus !!!!
  • böyle bir anlaşma iyi gibi görülsede,uzun vade de problem olabilir.. rahat bırakmazlar..
  • Zamanlama cok yanlis. Bu haberin avrupa basininda suan icin bir degeri yok. Butun odak kazada. Kimse Avrupada bir gazetenin bunu haber yapmasini beklemesin, velevki yapildi birinin ilgiyle okuyacagini sanmasin. Cok yanlis bir zamanlama.
  • Tebrikler. Bu iş böyle yapılır, nice başarılara inşallah. Bir Türk olarak çok gururlandım.

Türk Hava Yolları (THY), UEFA Şampiyonlar Ligi'ne 'resmi havayolu sponsoru' sıfatı ile sponsor olacağını açıkladı.

Kamuyu Aydınlatma Platformu'na akşam saatlerinde yapılan açıklamada global marka bilinirliğine katkı sağlamak amacıyla 3 yıllık sponsorluk anlaşması imzalanmasına karar verildiği belirdildi.

THY'den KAP'a yapılan açıklama şöyle;

"Ortaklığımız Yönetim Kurulunca, Ortaklığımızın global marka bilinirliğinin ve marka algısının gelişmesine katkı sağlamak amacıyla dünyanın en çok takip edilen ve en prestijli liglerinden biri olarak kabul edilen UEFA Şampiyonlar Ligi'ne "UEFA Şampiyonlar Ligi'nin Resmi Havayolu Sponsoru" sıfatı ile üç yıl süre ile sponsor olunmasına karar verilmiştir. "

THY'DEN DEV SPONSORLUK ANLAŞMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Kartal ~ 3 yıl önce
Turkish Airlines Siz önce ucan tabutlarinizi yenileyin sonra sampiyonlar ligine dortmunda barcelonaya sponspor olun ! berlin-istanbul ucagina biniyorsun yemekler tatlilar tertemiz koltuklar , istanbul-erzurum ucagina biniyorsun les gibi ucak koltuklar yirtilmis emergency yazisinin bile rengi solmus !!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kartal ~ 3 yıl önce
senın TURKLUGUNDEN SUPHE EDER BU MILLET YOBAZA BAK SEN PERPEKTIFINI DEGISTIR BENCE !!!!
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
böyle bir anlaşma iyi gibi görülsede,uzun vade de problem olabilir.. rahat bırakmazlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Zamanlama cok yanlis. Bu haberin avrupa basininda suan icin bir degeri yok. Butun odak kazada. Kimse Avrupada bir gazetenin bunu haber yapmasini beklemesin, velevki yapildi birinin ilgiyle okuyacagini sanmasin. Cok yanlis bir zamanlama.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yanlış teori ~ 3 yıl önce
Teoriniz tamamen yanlış,şu an havada kaç uçak uçuyor biliyor musunuz ,kaza ile bu olayın zerre bağlantısı yok...Siz boşuna beklemeyin,bu sponsorluk çooook ses getirecek..
ne alaka ~ 3 yıl önce
Zamanlama ile ne alakası var. Reklamlar zaten bugün dönmeyecek, sponsorluk başladığında dönmeye başlayacak.
THY'ye ~ 3 yıl önce
Tebrikler. Bu iş böyle yapılır, nice başarılara inşallah. Bir Türk olarak çok gururlandım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000