14 Nisan 2017, Cuma 13:22:32

THY'den çikolata sürprizi

Türk Hava Yolları’ndan (THY), Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık yolcularına laptop şeklinde çikolata sürprizi geldi.
  • Resmen dalga gecmisler
  • Laptop bulamıyorlarsa çikolata yesinler
  • Do&Co yine karlı, acaba Thy'ye kaça mal ettiler bir kutu çikolatayı?
  • Amsterdam icinde Olsuun:(

Türk Hava Yolları’ndan (THY), Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık yolcularına laptop şeklinde çikolata sürprizi geldi. THY, Amerika Birleşik Devletleri ve İngiltere uçaklarındaki tüm yolcularına laptop şeklinde çikolata dağıttı.

Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu markası Türk Hava Yolları Amerika Birleşik Devletleri ve Birleşik Krallık uçuşlarına getirilen elektronik cihaz kısıtlamasının ardından yolcularının memnuniyetine katkıda bulunmak için yeni uygulamalar geliştirmeye devam ediyor.

Amerika Birleşik Devletleri (ABD) ve Birleşik Krallık uçuşlarındaki kısıtlamaya rağmen 14 Nisan tarihindeki seyahatleri için bayrak taşıyıcı havayolunu tercih eden yolculara Türk Hava Yolları tarafından, laptop şeklinde tasarlanmış özel bir paket içerisinde çikolata ikram ediliyor.

Etkinlik, İstanbul ile ABD ve Birleşik Krallık arasında gerçekleşen tüm gidiş-dönüş uçuşlarda gerçekleştiriliyor.THY'den çikolata sürprizi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Ez ~ 1 yıl önce
Resmen dalga gecmisler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
... ~ 1 yıl önce
Laptop bulamıyorlarsa çikolata yesinler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Aviator ~ 1 yıl önce
Do&Co yine karlı, acaba Thy'ye kaça mal ettiler bir kutu çikolatayı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Etc ~ 1 yıl önce
Amsterdam icinde Olsuun:(

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000