20 Nisan 2011, Çarşamba 16:39:39

THY'DEN ÇIKARTILAN PİLOTA PİLVAK'TAN DESTEK

Türk Hava Yolları'nda görevli A340 pilotu Ergün Saraç’ın geçen yıl karıştığı trafik kazasında bir kişinin ölümüne sebep olması ile ilgili olarak çıkarılan 125 bin TL’lik borcunu Pilotlar Vakfı karşılayacak.
  • bu adam dışarıda mı? eğer öyleyse yazıklar olsun bu sisteme
  • arkadaşlar bu camianın böyle bir yardım yapması çok güzel bir şey...ancak kaza yapan kaptan alkollü imiş diye duydum acaba dogrusunu bilen varmı...eger alkollü ise bu para yardımının ona degil ölen adamın ailesine yapsanıza...hem benim size pilvak a ödedigim paraları bana mı sordunuz da har vurup harman savuruyosunuz...erhan çakmak yeni geldin çabuk gidersin kendine gel............
  • kimin parasını kime veriyorlar acaba.oradaki kaç kişi kaç kişiyi temsil ediyor.İçtüzükte böyle bir madde var mı acaba.pilotlar vakfı sadece lisans kaybı ve işsiz kaldığı süre içerisinde belirlenmiş bir para yardımı yapabilir.Kimse kimsenin parasını keyfi harcayamaz.Vakfın amacı derhal araştırılmalı.
  • para yine insanlığı yendi...terazi=para

Türk Hava Yolları Pilotu Ergun Saraç, 4 Kasım 2010 tarihinde Basın Ekspres yolundan Atatürk Havalimanı istikametinde ilerlediği sırada Necdet Öztürk’ün kullandığı araca arkadan çarpması sonucu Öztürk hayatını kaybetmiş, Saraç ise 3 ay hapisle cezalandırılmıştı. Saraç, kazada oluşan sabıka nedeniyle Türk Hava Yolları'ndaki işinden de çıkartılmıştı.

Şu sıralarda oylama işlemi devam eden Pilotlar Vakfı Genel Kurulu’nda Saraç'a, pilotlar tarafından destek geldi.

Pilot Ergun Saraç’ın üç ay cezaevinde tutuklu kaldığı süreçte ailesinin geçimi ve kaza nedeniyle oluşan 125 bin TL’lik borcun Pilotlar Vakfı tarafından karşılanacağı bildirildi.

©Airporthaber.com


THY'DEN ÇIKARTILAN PİLOTA PİLVAK'TAN DESTEK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 7 yıl önce
bu adam dışarıda mı? eğer öyleyse yazıklar olsun bu sisteme

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
arkadaşlar bu camianın böyle bir yardım yapması çok güzel bir şey...ancak kaza yapan kaptan alkollü imiş diye duydum acaba dogrusunu bilen varmı...eger alkollü ise bu para yardımının ona degil ölen adamın ailesine yapsanıza...hem benim size pilvak a ödedigim paraları bana mı sordunuz da har vurup harman savuruyosunuz...erhan çakmak yeni geldin çabuk gidersin kendine gel............

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
kimin parasını kime veriyorlar acaba.oradaki kaç kişi kaç kişiyi temsil ediyor.İçtüzükte böyle bir madde var mı acaba.pilotlar vakfı sadece lisans kaybı ve işsiz kaldığı süre içerisinde belirlenmiş bir para yardımı yapabilir.Kimse kimsenin parasını keyfi harcayamaz.Vakfın amacı derhal araştırılmalı.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
para yine insanlığı yendi...terazi=para

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000