19 Mart 2017, Pazar 20:19:23

THY'den çıkartılan 7 kişiye 'ByLock'tan gözaltı

Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatı ile, Türk Hava Yolları'nda (THY) ByLock kullandıkları iddiası ile işlerine son verilen 7 kişi gözaltına alındı.
  • İnsanları kandırmayın ey gn mdler birtane feto cu atmadınız atamazsınız ancak paris md u soya ya sofya md parise atarsınız zaten at diyende yok. Hep berabersiniz bir anda suleymancı oldunuz nöbeddesiniz aferin sizee. Reis i anlamıyorum oylesine bağırıyor o da şovda olmalı yoksa iki küçük reis i gn md yaptı isterse on bin fetocuyu atar zaten. Devam edin haram yemeye. Birgün hesabinı ödiceksiniz. Hiç unutmayın.
  • GEÇTİ O GÜNLER GERİ KALDI AZINLIGIN ÇOĞUNLUGU SÜRÜNDÜRDÜĞÜ GÜNLER.BİR DAHA GELMEYECEK
  • Halamı bylock halamı fetö? Ya kimse demiyormu aga bu bylock nedir. Açıklasınlar bylock neye yarıyor gizem algısı yapıp vicdanları köreltmesinler.Thy battıkca batmış 30 uçak hangara çekilmiş hala fetö hala fetö..
  • Menderese de öğrencileri kıyma makinasından geçiriyor diye abuk suçlamalar yapmışlardı. Fazla yumuşak mizaçlıydı rahmetli. Oysa haine hiç acınmaz. Şu an yapıldığı gibi devlete sızmış hainlere hepsi atılmalı ve yargılanmalıdır. Kamu kurumlarındaki sayıları elbette fazla. Çünkü öncelikli amaçları devlet kurumlarını ele geçirmekti. Bunca haşere temizliğine rağmen bir çoğunun hala görevde olduğuna eminim. Büyük başlara da sıra gelecektir. Ne kadar çirkin ve yüzsüz insanlar oldukları yorumlarından belli bu "hoşgörü erleri" nin. Kendilerini çok zeki sanan bu kurnaz tiplerin kökünün kazıması için tabii ki de EVET.
Ankara Cumhuriyet Başsavcılığı'nın talimatı ile, Türk Hava Yolları'nda (THY) ByLock kullandıkları iddiası ile işlerine son verilen 7 kişi gözaltına alındı.

İki gündür süren operasyonda gözatına alınanlar arasında mühendis ve teknisyenlerin bulunduğu kaydedildi.

 
THY'den çıkartılan 7 kişiye 'ByLock'tan gözaltı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (65)

Yarasa ~ 1 yıl önce
İnsanları kandırmayın ey gn mdler birtane feto cu atmadınız atamazsınız ancak paris md u soya ya sofya md parise atarsınız zaten at diyende yok. Hep berabersiniz bir anda suleymancı oldunuz nöbeddesiniz aferin sizee. Reis i anlamıyorum oylesine bağırıyor o da şovda olmalı yoksa iki küçük reis i gn md yaptı isterse on bin fetocuyu atar zaten. Devam edin haram yemeye. Birgün hesabinı ödiceksiniz. Hiç unutmayın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
PARADOX ~ 1 yıl önce
GEÇTİ O GÜNLER GERİ KALDI AZINLIGIN ÇOĞUNLUGU SÜRÜNDÜRDÜĞÜ GÜNLER.BİR DAHA GELMEYECEK

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Nobody ~ 1 yıl önce
Halamı bylock halamı fetö? Ya kimse demiyormu aga bu bylock nedir. Açıklasınlar bylock neye yarıyor gizem algısı yapıp vicdanları köreltmesinler.Thy battıkca batmış 30 uçak hangara çekilmiş hala fetö hala fetö..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ulan şerefsiz ~ 1 yıl önce
Fetö nün yaptıklarını küçültmeye önemli değilmiş gibi göstermeye kalkma bu vatan hainleri yuzlerce insanı onca polisimizi gözlerini kırpmadan kalleşçe arkadan vurdular. Sen ki bu vatan hainlerine hala mı fetö diyerek destek veriyorsun sen de fetöcüsün.hepinizin sonu ömür boyu çürümek hapislerde. Bylock ne mi? Bu salakların kendilerine vurdukları damga. Sıbnavlarda bile yalanla geçmiş aptallar sürüsü ancak bu kadar salak olup başkalarını da kendilerinden salak zannedip güya şifreli iletişim programı yaratmışlar. ama görüldüğü gibi şifreler çözülüyor.
haşere ilaçlama ~ 1 yıl önce
Menderese de öğrencileri kıyma makinasından geçiriyor diye abuk suçlamalar yapmışlardı. Fazla yumuşak mizaçlıydı rahmetli. Oysa haine hiç acınmaz. Şu an yapıldığı gibi devlete sızmış hainlere hepsi atılmalı ve yargılanmalıdır. Kamu kurumlarındaki sayıları elbette fazla. Çünkü öncelikli amaçları devlet kurumlarını ele geçirmekti. Bunca haşere temizliğine rağmen bir çoğunun hala görevde olduğuna eminim. Büyük başlara da sıra gelecektir. Ne kadar çirkin ve yüzsüz insanlar oldukları yorumlarından belli bu "hoşgörü erleri" nin. Kendilerini çok zeki sanan bu kurnaz tiplerin kökünün kazıması için tabii ki de EVET.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000