08 Ekim 2011, Cumartesi 11:16:43

THY'DEN ÇİFTLERE ÖZEL KAMPANYA

THY’den çiftlere özel kampanya: Herkes balayı keyfi yaşasın diye 2’nci bilet 1 Euro veya 1 mil karşılığı Miles&Smiles’dan...
  • Şu SİMFEROPOL istasyonunun adını ne zaman doğru yazmayı öğreneceksiniz allahaşkına..... Hiç olmazsa siz bunu yapmayın ( kimi simperepol der kimi simperefol der kimisi de sipterefol .... Sağır duymaz uydurur hesabı)
  • ooo ne oldu full çeken thy? vah vah yolcu avınamı çıktınız uyanıklar....daha çookkkk böyle çıgırtkanlık yaparsınız bu kafaylaaaa
  • nasıl da kapmışsın hemen olayı.maşallah.bizde diyorduk ki thy bu kampanyayı babasının hayrına yapıyor.boşlukları doldurmak için yapmıyor diyorduk.allahtan imdada sen yetiştin.
  • Ticaret ve ekonomi böyle hareketleri şart koşar niye şaştınız ki, anadoluya hizmet yapmaya gidene senelerdir çift maaş verilmiyormuydu istanbul da çalışana niye çift maaş vermiyorlar dı ? Arkadaşım mahallenizdeki bakkal amca bile bir şekilde ticaret yapıyor , ister hoşuna gitsin ister gitmesin , kimse hilali ahmer e çalışmaz.

Türk Hava Yolları, seyahatlerini 1-31 Ekim 2011 tarihleri arasında gerçekleştirecek Miles&Smiles üyesi çiftler için özel bir kampanya başlattı.

Uygulanmakta olan kampanya dahilinde ücretli bilet ile seyahat eden Miles&Smiles üyeleri 1 Euro, ödül bilet ile seyahat eden üyeler ise 1 mil karşılığında eşlerine bilet alabilecek.

Türk Hava Yolları Miles&Smiles üyesi çiftler, limitli ödül bilet rezervasyon sınıflarında (ekonomi, comfort, business) belirlenen hatlar, koşullar ve kontenjanlarda uygulanacak bu kampanyadan, seyahatlerini 01-31 Ekim 2011 tarihleri arasında gerçekleştirmeleri ve check-in işlemi sırasında evlilik cüzdanını göstermeleri koşuluyla yararlanabilecek.

Kampanyanın uygulandığı hatlar şöyle;
Avrupa 1: Kişinev, Tiran, Podgorica, Priştine, Üsküp, Belgrad, Sofya, Saraybosna, Zagreb

Avrupa 2: Baku, Bükreş, Odessa, Dnepropetvosk, Atina, Kiev, Donetsk, Tiflis, Budapeşte, Lviv, Simperefol, Prag, Selanik, Batum

Avrupa 3: Milano, Roma, Ljublajana, Venedik, Bologna, Napoli, Torino, Cenova, Nice, Toulouse, Barselona, Madrid, Malaga, Valencia, Paris, Lyon, Lisbon, Brüksel

Kuzey Afrika: Kahire, İskenderiye, Dakar, Khartum, Tunus, Kazablanka, Algeria, Nairobi, Darusselam, Lagos, Accra, Tripoli, Bingazi, Adis Ababa, Entebbe

Yakın Doğu: Amman

Orta Doğu: Muscat

Orta Asya: Aşkabat, Bombay

Uzak Doğu: Pekin, Osaka

Güney Afrika: Johannesburg, Cape Town

Promosyon kapsamındaki biletler, Türk Hava Yolları’nın 444 0849 numaralı Çağrı Merkezi veya satış ofisleri aracılığıyla düzenlenebilecek.Ayrıntılı bilgi için www.milesandsmiles.com web adresini ziyaret edebilirsiniz.

THY'DEN ÇİFTLERE ÖZEL KAMPANYA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 7 yıl önce
Şu SİMFEROPOL istasyonunun adını ne zaman doğru yazmayı öğreneceksiniz allahaşkına..... Hiç olmazsa siz bunu yapmayın ( kimi simperepol der kimi simperefol der kimisi de sipterefol .... Sağır duymaz uydurur hesabı)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ooo ne oldu full çeken thy? vah vah yolcu avınamı çıktınız uyanıklar....daha çookkkk böyle çıgırtkanlık yaparsınız bu kafaylaaaa

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
nasıl da kapmışsın hemen olayı.maşallah.bizde diyorduk ki thy bu kampanyayı babasının hayrına yapıyor.boşlukları doldurmak için yapmıyor diyorduk.allahtan imdada sen yetiştin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ticaret ve ekonomi böyle hareketleri şart koşar niye şaştınız ki, anadoluya hizmet yapmaya gidene senelerdir çift maaş verilmiyormuydu istanbul da çalışana niye çift maaş vermiyorlar dı ? Arkadaşım mahallenizdeki bakkal amca bile bir şekilde ticaret yapıyor , ister hoşuna gitsin ister gitmesin , kimse hilali ahmer e çalışmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000