07 Ekim 2014, Salı 09:48:49

THY'DEN CHELSEA'YE SERVET!

Türk Hava Yolları ve Chelsea arasında imzalanan sponsorluk anlaşmasının detayları ortaya çıkmaya başladı.
  • Özal da öyle demişti; 1 koyar 3 alırız diye Ancak 3 ün birini aldı. Artık siz ne alırsanız
  • Topçu Hava Yolları
  • THY Yönetimi saçma sapan yerlere trilyonlar harcasın THY taşeronlarda insanları karın tokluğuna çalıştırsın. Haram olsun verdiğimiz emekler Allah çıkarsın hepsini sizden Temel Kotil.
  • Hashasılerin paralel hizmetçileri mevzuu ne oldu ses dpluk çıkmıyor adamların bır eli yağda bir eli balda maaşallah oncekinden daha fazla kadrolaşıyorlar

BusinessInsider'da yer alan habere göre, 2005'ten bu yana Samsung'un Chelsea ile istenen yüksek reklam bedeli nedeniyle sözleşme yenilemediği ifade edildi. Samsung, ekstra ücretler ve Şampiyonlar Ligi'nden gelen gelirler hariç Chelsea kulübüne yılda 16 milyon dolar ödüyordu. İddiaya göre Güney Koreli teknoloji devi, Chelsea tarafından istenen yıllık 32 milyon dolar çok bularak anlaşma yenilemeye yanaşmadı. Chelsea'nin fiyat yükseltmesinin nedeni ise 2005'ten bu yana ligde ve Avrupa'da kazandığı kupalar ile marka değerinin yükseldiğini düşünmesi. Öte yandan Chelsea'nin aldığı yıllık 16 milyon dolarlık ücret, ezeli rakibi Arsenal'in Emirates'ten aldığı ücretin yarısının bile altında. Samsung cephesi ise konuyla ilgili herhangi bir yorumda bulunmayacağını duyurdu.

Bunun üzerine Chelsea'nin anlaşmaya vardığı Türk Hava Yolları'nın, ifade edilen rakamların çok üzerinde bir ücret teklif ettiği öne sürüldü. Anlaşma içinde forma reklamının yanında Chelsea'nin maçlarını oynadığı Stramford Bridge Stadyumu'nun isim hakkı da bulunduğu kulislerde konuşulan bir diğer konu. Daha önce Manchester Unites, Barcelona, Borrusia Dortmund gibi kulüplerle anlaşma imzalayan Türk Hava Yolları, bu yıl Galatasaray'ın Şampiyonlar Ligi maçları için forma sponsoru olmuştu.

Türk Hava Yolları, başta Arjantinli yıldız futbolcu Lionel Messi olmak üzere çok sayıda sporcuya da sponsor olmuştu.

THY'DEN CHELSEA'YE SERVET!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Mulayım ~ 4 yıl önce
Özal da öyle demişti; 1 koyar 3 alırız diye Ancak 3 ün birini aldı. Artık siz ne alırsanız

Yanıtla

Kalan karakter 1000
777-9 ~ 4 yıl önce
Arkadaşım yorumunuzda terbiye sınırlarını baya aşmışsınız.Ayrıca bu sponsorluk olayı ile rahmetli Özal arasında bağlantı kurmanız anlamsız.Sn.Editörüm,bu terbiye sınırını aşmış yorumu silmenizi rica ediyorum.
THY Uzman ~ 4 yıl önce
Topçu Hava Yolları

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY ~ 4 yıl önce
THY Yönetimi saçma sapan yerlere trilyonlar harcasın THY taşeronlarda insanları karın tokluğuna çalıştırsın. Haram olsun verdiğimiz emekler Allah çıkarsın hepsini sizden Temel Kotil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
paralel mevzuu ~ 4 yıl önce
Hashasılerin paralel hizmetçileri mevzuu ne oldu ses dpluk çıkmıyor adamların bır eli yağda bir eli balda maaşallah oncekinden daha fazla kadrolaşıyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000