29 Kasım 2014, Cumartesi 13:33:52

THY'DEN CHELSEA'YE SERVET!

Türk Hava Yolları ile Chelsea arasında imzalanan sponsorluk anlaşmasının detayları ortaya çıktı.
  • Vatandaştan alıyorlar havaya harcıyorlar kolaylarına geliyor beleş para bilet fiyatları yarıya düşürseniz ya,Her bilet fiyatı uçağı satın alır gibi pahalı
  • Habom Gariban
  • Chelsea büyük ihtimalle messiyi transfer edecek ve thy bi tasla iki kus vurmuş olacak.
  • Yakışır

Türk Hava Yolları ile Chelsea arasında imzalanan sponsorluk anlaşmasının detayları ortaya çıktı. Dünyanın en zengin işadamlarından Roman Abramovic'in sahibi olduğu İngiliz devine yılda yaklaşık 86 milyon TL ödenecek.

İngiliz devi Chelsea, 2005'ten bu yana Samsung ile yürüttüğü ve yılda 18 milyon pound kazandığı sponsorluk anlaşmasını devam ettirmeyeceğini açıklamasının ardından THY ile anlaşması İngiltere'de büyük yankı uyandırdı.

Daily Mail Gazetesi'nin haberine göre, Chelsea ve THY arasında yapılan anlaşmanın rakamları ise adeta dudak uçuklatıyor. Daha önce Manchester United, Barcelona, Borrusia Dortmund gibi kulüplerle anlaşma imzalayarak ismini tüm dünyaya duyuran  Türk Hava Yolları'nın yıllık 25 milyon pound (86 milyon Türk lirası) gibi bir rakam karşılığında Chelsea'ye sponsor olacağı ve imzaların yılbaşında atılması bekleniyor.

Anlaşma içinde forma reklamının yanında Chelsea'nin maçlarını oynadığı Stramford Bridge Stadyumu'nun isim hakkının da bulunduğu kulislerde konuşulan bir diğer konu.

Chelsea Kulübü'nün sahibi olan Rus işadamı Roman Abramovich'in servetinin 20 milyar doların üzerinde olduğu tahmin ediliyor. (Hürriyet)

THY'DEN CHELSEA'YE SERVET!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (44)

Hamdi ~ 3 yıl önce
Vatandaştan alıyorlar havaya harcıyorlar kolaylarına geliyor beleş para bilet fiyatları yarıya düşürseniz ya,Her bilet fiyatı uçağı satın alır gibi pahalı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Habom Gariban

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Chelsea büyük ihtimalle messiyi transfer edecek ve thy bi tasla iki kus vurmuş olacak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Rumuz ~ 3 yıl önce
Yakışır

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000