29 Aralık 2008, Pazartesi 11:38:20

THY'DEN ÇALIŞANLARINA MÜTHİŞ JEST

Türk Hava Yolları, yaptığı yeni bir anlaşmayla yurt içi çalışanları ve ailelerini özel sağlık sigortası kapsamına aldı...
  • PERSONELİNE BU ŞEKİLDE BİR SOSYAL İMKANI SAĞLAYAN YÖNETİMİNİZİ TAKDİR ETMEMEK ELDE DEĞİL SAĞ OLUN VAR OLUN DAHA İYİ GÜNLERE İNŞALLAH .
  • THY NİN HİÇ SOSYAL HAKLARI OLMAYAN O PASLARLA UCTUKLARI YURT DIŞLARINDA YAZIN ANTALYA BODRUM SAHİLLERİNDE KIT KANAAT GEÇİNEN PERSONELLERİ BUNA DA SEVİNMİŞTİR.ÇÜNKÜ ONLARA NE KADAR VERSEN HAKKIMIZ EKSİK DİYE AĞLARLAR THY ŞIMARTMIŞ ONLARI... ŞİMDİ BEN HİÇ TANINMAYAN BİRİ OLARAK ÇIKIP GREV DESEM HEPSİ PEŞİMDEN GELİR YEDİKLERİ EKMEKLERE ZERRE KADAR SAYGI DUYMAZLAR LAFA GELDİMİDE ÇOK ÇALIŞIYORUZ GÜLER YÜZLÜYÜZ FALAN FİLAN..ASGARİ ÜCRETLE GEÇİNENLER OTURUYO DEMİ?ALDIĞINIZI SOSYAL HAKLARI ZERRE KADAR HAKETMEDİĞİNİZ İÇİN YETMİYO
  • sayın merdivenci sen bu düşüncelerini thy nin imkanlarından senerce sonuna kadar yararlanıp zorunlu emeklilikle kapının önüne konmadan öncede dile getirdin mi? yok getirmedin ve kapının önüne konduktan sonra burada konuşuyorsan çok ayıp. senin gibileir bilirimi kapının önüne konana kadar çalışırlar ve çalışırkende herşeyden şikatet edip verilenle yetinmezler, kapının önünee konuncada aslan kesilirler.
  • BANA DESTEK VEREN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDERİM. BU SAYFADAKİ İLK YORUMUMA THY MEMURLARI KIZMIŞ OLABİLİR AMA ENİM DEDİKLERİM GERÇEK THY MEMURLARI İLKOKUL VE ORTAOKULDAN OLUŞMAKTA LİSE MEZUNU PEK NADİR VAR ARALARINDA ONLARDA SON ALINAN LARDIR ŞİMDİ TEKRAR HATIRLATIYIM YILLARCA OKUL OKUMUŞ DİRSEK ÇÜRÜTMÜŞ DOKTORLAR ÖĞRETMENLER AVUKATLAR V,S BİLE SİZİN ALDIĞINIZ PARAYI ALAMIYOLAR BEN THY ,DEN AYRILMADIM EMEKLİ OLDUM AMA DÜŞÜNDÜMKÜ THY BİZLERE ÇOK PARA VERMİŞ BEN HALETMEDİĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM BUNU VE EMEKLİ TAZMİNATIMDAN BİR UFAK YARDIMDA BULUNDUM .DEMEK İSTEDİĞİM GÖRÜYORUZKİ TÜRKİYENİN BU ŞARTLARINDA NEDEN BİR KİŞİYE 2000 YTL VE ÜZERİ MAAŞ VERİLİYOR O BİR KİŞİ YERİNE 2 ELAMAN ALINSA DAHA İYİ OLUR ÇOK GENÇ ARKADAŞ LAR VAR

Anadolu Sigorta ile yeni bir anlaşma yapan ve yurt içinde çalışan personeli ve ailelerininin faydalanacağı anlaşma neticesinde bir açıklama yapan THY, bazı konulara dikkat çekti.

İşte o açıklama:

Ortaklığımızın Değerli Çalışanları,

Sizleri ve ailelerinizi kapsayacak olan grup sağlık sigorta paketi için Anadolu Sigorta ile anlaşma sağlandığını ve yurtiçi çalışanlarımızın sigorta primlerinin tamamının Ortaklığımızca karşılanacağını bildirmekten memnuniyet duymaktayız.

Ortaklığımız Yönetim Kurulu, çalışanlarımızın sağlık sigortasından maksimum yarar sağlayabilmeleri için sunulan 4 plandan en geniş kapsamlı sağlık paketi olan ‘Plan4-ilaç dahil’i çalışanlarımız için tercih etmiştir. Bu çerçevede;

Yurtiçi Çalışanlarımız;

01.01.2009 tarihi itibarı ile özel sağlık sigortası kapsamına alınmıştır.
Çalışanlarımız, kendi sigorta primleri için herhangi bir ödeme yapmayacak, prim bedelinin tamamı Ortaklığımız tarafından karşılanacaktır.

26 Ocak 2009 tarihine kadar çalışanlarımızın ekte yer alan sigorta formunu doldurarak ünite yöneticilerine teslim etmeleri gerekmektedir, aksi takdirde özel sağlık sigortaları iptal edilecektir.

Çalışanlarımızın Ailesi;

Çalışanlarımız, eş ve çocuklarını, anne ve babalarını, kardeşlerini, eşinin anne ve babalarını, ekte belirtilen planlardan herhangi birini seçerek, (12 taksitle maaşından kesilmek sureti ile) en geç 26 Mart 2009 tarihine kadar EK’de yer alan sigorta formunu doldurup sigorta ettirebileceklerdir.

Ortaklığımıza hayırlı olması temennisi ile Sizlere  Yeni Yılda ailelerinizle birlikte sağlıklı  ve mutlu bir yaşam dileriz.

TÜRK HAVA YOLLARI A.O.

THY'DEN ÇALIŞANLARINA MÜTHİŞ JEST

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

BEKİR SITKI KEÇECİ ~ 9 yıl önce
PERSONELİNE BU ŞEKİLDE BİR SOSYAL İMKANI SAĞLAYAN YÖNETİMİNİZİ TAKDİR ETMEMEK ELDE DEĞİL SAĞ OLUN VAR OLUN DAHA İYİ GÜNLERE İNŞALLAH .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BİRİSİ ~ 9 yıl önce
THY NİN HİÇ SOSYAL HAKLARI OLMAYAN O PASLARLA UCTUKLARI YURT DIŞLARINDA YAZIN ANTALYA BODRUM SAHİLLERİNDE KIT KANAAT GEÇİNEN PERSONELLERİ BUNA DA SEVİNMİŞTİR.ÇÜNKÜ ONLARA NE KADAR VERSEN HAKKIMIZ EKSİK DİYE AĞLARLAR THY ŞIMARTMIŞ ONLARI... ŞİMDİ BEN HİÇ TANINMAYAN BİRİ OLARAK ÇIKIP GREV DESEM HEPSİ PEŞİMDEN GELİR YEDİKLERİ EKMEKLERE ZERRE KADAR SAYGI DUYMAZLAR LAFA GELDİMİDE ÇOK ÇALIŞIYORUZ GÜLER YÜZLÜYÜZ FALAN FİLAN..ASGARİ ÜCRETLE GEÇİNENLER OTURUYO DEMİ?ALDIĞINIZI SOSYAL HAKLARI ZERRE KADAR HAKETMEDİĞİNİZ İÇİN YETMİYO

Yanıtla

Kalan karakter 1000
genç ~ 9 yıl önce
sayın merdivenci sen bu düşüncelerini thy nin imkanlarından senerce sonuna kadar yararlanıp zorunlu emeklilikle kapının önüne konmadan öncede dile getirdin mi? yok getirmedin ve kapının önüne konduktan sonra burada konuşuyorsan çok ayıp. senin gibileir bilirimi kapının önüne konana kadar çalışırlar ve çalışırkende herşeyden şikatet edip verilenle yetinmezler, kapının önünee konuncada aslan kesilirler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
MERDİVENCİ ~ 9 yıl önce
BANA DESTEK VEREN ARKADAŞLARA TEŞEKKÜR EDERİM. BU SAYFADAKİ İLK YORUMUMA THY MEMURLARI KIZMIŞ OLABİLİR AMA ENİM DEDİKLERİM GERÇEK THY MEMURLARI İLKOKUL VE ORTAOKULDAN OLUŞMAKTA LİSE MEZUNU PEK NADİR VAR ARALARINDA ONLARDA SON ALINAN LARDIR ŞİMDİ TEKRAR HATIRLATIYIM YILLARCA OKUL OKUMUŞ DİRSEK ÇÜRÜTMÜŞ DOKTORLAR ÖĞRETMENLER AVUKATLAR V,S BİLE SİZİN ALDIĞINIZ PARAYI ALAMIYOLAR BEN THY ,DEN AYRILMADIM EMEKLİ OLDUM AMA DÜŞÜNDÜMKÜ THY BİZLERE ÇOK PARA VERMİŞ BEN HALETMEDİĞİMİZİ DÜŞÜNÜYORUM BUNU VE EMEKLİ TAZMİNATIMDAN BİR UFAK YARDIMDA BULUNDUM .DEMEK İSTEDİĞİM GÖRÜYORUZKİ TÜRKİYENİN BU ŞARTLARINDA NEDEN BİR KİŞİYE 2000 YTL VE ÜZERİ MAAŞ VERİLİYOR O BİR KİŞİ YERİNE 2 ELAMAN ALINSA DAHA İYİ OLUR ÇOK GENÇ ARKADAŞ LAR VAR

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000