06 Mart 2012, Salı 12:02:12

THY'DEN ÇALIŞANLARINA JEST...

Türk Hava Yolları çalışanlarının resmini uçağa kazıyacak...
  • bir ucagi badem resimleri' diger ucagi gercek THYli personel ile resmetsinler' insanlar farki gorsunler hamdi kendisine ait resimlerinden ayri bir ucak boyar
  • kötü örnek örnek midir ey kıskanç kendini bilmezler??? yıllarca siz ağalar,krallar gibi yaşarken bu toplumu şükür ile az ile yetin ile kandırdığınız yetmedi mi???
  • Şirketi eleştirenler hemen kötü insanlar oluyor değil mi? Mutlaka o eleştirilerin içinde de Allah kelimesi geçmeli. Burada atamalar düzgün yapılsın yönetici olmak için ön şartlar ve tarafsız değerlendirme yapılabilsin ondan sonra şirketi eleştirenleri kötüleyin bir nebze anlarım. Şu şirkette takiye ve yalakalık dizboyu ve sizin inancınızda büyük bir günah sayılan kul hakkı her gün çiğneniyorsa zerre kadar laf etmeye hakkınız yok. Çalışanların duyduğu kin yöntemlere karşı, maaşlar az diye değil. Zaten bir sürü cahil doğru dürüst universite bitirmemiş dil bilmeyen adamları müdür yaptınız artık bırakın biraz hak adalet ve eşitlik olsun. Ama tabi siz kindar gençliksiniz ve hacı hocalarınızın verdiği vaazlerle koyun olarak yaşarsınız.
  • NİYE HEP KÖTÜYÜ ÖRNEK VERİYORSUNUZ EY SIĞ İNSANLAR?? NİYE BİR KERE DE İYİYİ ÖRNEK VERMİYORSUNUZ?? YOK ŞÜKÜRMÜŞ YOK DAHA KÖTÜLERİ VARMIŞ..VAR..KİMSE YOK DEMİYOR AMA İYİSİDE VAR..THY İŞİNE GELDİ Mİ LH Yİ BA YI ÖRNEK VERİYOR..ÇALIŞANLAR NE KADAR MAAŞ ALIYOR ORDA VE SOSYAL HAKLARI NELER BİLEN VAR MI? ONLARI DA ÖRNEK VERSENİZE..İNSANA İYİYİ,GÜZELİ,DOĞRUYU ÖRNEK VERİN KISKANMAYIN,ÇEKEMEMEZLİK ETMEYİN..
Bayrak taşıyıcı Türk Hava Yolları, 16 bin çalışanın resmini Boeing 737-800 tipi yolcu uçağına giydirecek. Bu işlemi THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu ve Genel Müdür Temel Kotil tanıtacak.

Çalışanların THY'nin büyümesinde büyük katkısı olduğunu ifade eden yetkililer bu jestle 16 bin çalışanına büyük bir jestle teşekkür edecek. Boyama işlemi 15 Mart Perşembe günü basına tanıtılacak.
THY'DEN ÇALIŞANLARINA JEST...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (33)

Misafir ~ 6 yıl önce
bir ucagi badem resimleri' diger ucagi gercek THYli personel ile resmetsinler' insanlar farki gorsunler hamdi kendisine ait resimlerinden ayri bir ucak boyar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
kötü örnek örnek midir ey kıskanç kendini bilmezler??? yıllarca siz ağalar,krallar gibi yaşarken bu toplumu şükür ile az ile yetin ile kandırdığınız yetmedi mi???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Şirketi eleştirenler hemen kötü insanlar oluyor değil mi? Mutlaka o eleştirilerin içinde de Allah kelimesi geçmeli. Burada atamalar düzgün yapılsın yönetici olmak için ön şartlar ve tarafsız değerlendirme yapılabilsin ondan sonra şirketi eleştirenleri kötüleyin bir nebze anlarım. Şu şirkette takiye ve yalakalık dizboyu ve sizin inancınızda büyük bir günah sayılan kul hakkı her gün çiğneniyorsa zerre kadar laf etmeye hakkınız yok. Çalışanların duyduğu kin yöntemlere karşı, maaşlar az diye değil. Zaten bir sürü cahil doğru dürüst universite bitirmemiş dil bilmeyen adamları müdür yaptınız artık bırakın biraz hak adalet ve eşitlik olsun. Ama tabi siz kindar gençliksiniz ve hacı hocalarınızın verdiği vaazlerle koyun olarak yaşarsınız.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
NİYE HEP KÖTÜYÜ ÖRNEK VERİYORSUNUZ EY SIĞ İNSANLAR?? NİYE BİR KERE DE İYİYİ ÖRNEK VERMİYORSUNUZ?? YOK ŞÜKÜRMÜŞ YOK DAHA KÖTÜLERİ VARMIŞ..VAR..KİMSE YOK DEMİYOR AMA İYİSİDE VAR..THY İŞİNE GELDİ Mİ LH Yİ BA YI ÖRNEK VERİYOR..ÇALIŞANLAR NE KADAR MAAŞ ALIYOR ORDA VE SOSYAL HAKLARI NELER BİLEN VAR MI? ONLARI DA ÖRNEK VERSENİZE..İNSANA İYİYİ,GÜZELİ,DOĞRUYU ÖRNEK VERİN KISKANMAYIN,ÇEKEMEMEZLİK ETMEYİN..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000