23 Haziran 2017, Cuma 11:55:44

THY'den Bükreş açıklaması

Türk Hava Yolları, Bükreş'te tadilat alanına giren uçağıyla ilgili açıklama yaptı.
  • Bir hatadir yapilmis. Arkadaslar noluyor size, Türk sirketlerindeki pilotlar bir hata yapsa da bu platformda demedigimizi birakmasak diye pusuda bekliyorsunuz. Ayiptir yaptiginiz. Kök neden arastirilir, bulunur ve tekrarlanmamasi icin daha cok özen gösterilir. Ama cogunuz ya artniyet ya kiskançlik sebebiyle hic meslege yakismayacak yorumlar yapiyorsunuz. Meslektaslarima ve TKya gecmis olsun, Allah daha buyuk olaylardan korusun. Herkese iyi bayramlar, emniyetli ucuslar.
  • LİDOdan Jeppesen'a geçiş iyi yonetilmeyince....... sorumlular görevlerine devam eder hatta terfi bile alabilirler!!!!! Jeppesen daha iyi fiyat verdi ancak bunun gibi bir kaç hadise fiyat avantajını sıfırlar eksiye götürür...... hayatında tez yapmayanları, iyi bir okuldan mezun olmayan ve olamayanları yönetici yapmayacaksın
  • Tum notam sayfalarina tek tek her satira gostermelik tick atmak yerine okumak gerekiyor.
  • Capt Türk F/O Hintli. Bizim yeteneksizler yetmezmiş gibi birde bunlara iş verin aferin...

Türk Hava Yolları, Bükreş'te tadilat alanına giren uçağıyla ilgili açıklama yaptı.

THY'den yapılan açıklamada:

Dün akşam (22 Haziran 2017) saat 20.00’da Atatürk Havalimanı'ndan kalkış yapan  TK1045 sefer sayılı, TC-JMH kuyruk tescilli A321 tipi yolcu uçağımız, saat 21.00 sularında Bükreş Otopeni havalimanına 176 ve 1 bebek yolcusuyla iniş yapmıştır.

İnişin ardından uçağımız meydandaki bakım çalışmalarının bulunduğu, pistin kapalı olan bölümüne geçmiştir. Yolcularımız ve uçuş ekibinin yara almadığı olayda uçakta da herhangi bir hasar meydana gelmemiştir. Olayın ardından meydan otoritesi tarafından inceleme başlatılmış olup süreci takip etmekteyiz.

THY'den Bükreş açıklaması

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (54)

Pgs-F/o ~ 1 yıl önce
Bir hatadir yapilmis. Arkadaslar noluyor size, Türk sirketlerindeki pilotlar bir hata yapsa da bu platformda demedigimizi birakmasak diye pusuda bekliyorsunuz. Ayiptir yaptiginiz. Kök neden arastirilir, bulunur ve tekrarlanmamasi icin daha cok özen gösterilir. Ama cogunuz ya artniyet ya kiskançlik sebebiyle hic meslege yakismayacak yorumlar yapiyorsunuz. Meslektaslarima ve TKya gecmis olsun, Allah daha buyuk olaylardan korusun. Herkese iyi bayramlar, emniyetli ucuslar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Jeppesen ~ 1 yıl önce
LİDOdan Jeppesen'a geçiş iyi yonetilmeyince....... sorumlular görevlerine devam eder hatta terfi bile alabilirler!!!!! Jeppesen daha iyi fiyat verdi ancak bunun gibi bir kaç hadise fiyat avantajını sıfırlar eksiye götürür...... hayatında tez yapmayanları, iyi bir okuldan mezun olmayan ve olamayanları yönetici yapmayacaksın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
no subject ~ 1 yıl önce
Tum notam sayfalarina tek tek her satira gostermelik tick atmak yerine okumak gerekiyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dıgıl dıgıl ~ 1 yıl önce
Capt Türk F/O Hintli. Bizim yeteneksizler yetmezmiş gibi birde bunlara iş verin aferin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gzor ~ 1 yıl önce
Değerlendirmenizi doğru bulmuyorum.Ne yani Türk kaptanlar bu işi beceremiyor mu? Kaç tane Türk kaptan tanıyorsunuz bu işi yapamayan?Notam ın verildiğini bizzat biliyor musunuz?Bir çok soru işareti var aslında bu yorumunuzda ama ben de bir Türk olarak size sormak istiyorum.Acaba siz Türk müsünüz?Bu sorum için beni affedin ama Türk kaptan Hintli F/o diyerek siz zaten baştan yanlış yorum yapıyorsunuz.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000