07 Haziran 2011, Salı 12:15:33

THY'DEN BUDAPEŞTE HAMLESİ

Türk Hava Yolları Budapeşte'de yeni ofisini açtı...
  • O hali tum havalimanlarinda Business Kontuarlarinin onunde mevcut. Diger bircok havayolunda oldugu gibi... Emirates, Air France,vs... Ne var bunda.
  • ayaklarının altında da THY logosu var, aferin size güzel yapmışsınız (!)
  • Uzun zamandır göremediğim değerli mesai arkadaşım Levent ARISOY zaten THY A.O özgeçmişinde başarılarla dolu bir özgeçmişe sahiptir. Macaristan Müdürü olarak umarım bu başarıları tavan noktaya getirir. Kendisine Başarılarının devamını diliyorum. Sevgiler DGRC
  • Bir deve yorumu bile gelmemis. Nasil oldu..... Birileri atlamis.
THY, Macaristan'ın başkenti Franz List Havalimanı'nda yeni bir ofis açtı, açılışı Büyükelçi Hasan Kemal Gür yaptı.
 
Ofisin açılışına ayrıca Çelebi Macaristan Yer Hizmetleri Şirketi Genel Müdürü Osman Yılmaz, Budapeşte Airport A.Ş'nin Genel Müdür Yardımcısı Kam Jandu, Türk-Macar Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Suat Karakuş da katıldı.
 
THY Macaristan Müdürü Levend Arısoy, ofisin hizmete açılmasından dolayı mutluluk duyduklarını ve buradaki potansiyelin her geçen gün arttığının yanı sıra Budapeşte'de THY'ye büyük ilginin olduğunu vurguladı.
 
Macaristan Türk-Macar Sanayi ve Ticaret Odası Başkanı Suat Karakuş da ofisin THY adına iyi bir girişim olduğunu belirterek 'hayırlı olsun' dedi.

THY'DEN BUDAPEŞTE HAMLESİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

Misafir ~ 7 yıl önce
O hali tum havalimanlarinda Business Kontuarlarinin onunde mevcut. Diger bircok havayolunda oldugu gibi... Emirates, Air France,vs... Ne var bunda.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
ayaklarının altında da THY logosu var, aferin size güzel yapmışsınız (!)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Uzun zamandır göremediğim değerli mesai arkadaşım Levent ARISOY zaten THY A.O özgeçmişinde başarılarla dolu bir özgeçmişe sahiptir. Macaristan Müdürü olarak umarım bu başarıları tavan noktaya getirir. Kendisine Başarılarının devamını diliyorum. Sevgiler DGRC

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Bir deve yorumu bile gelmemis. Nasil oldu..... Birileri atlamis.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000