04 Ağustos 2010, Çarşamba 15:56:57

THY'DEN BOSNA'YA BİR UÇAK DAHA

Türk Hava Yolları, 2008 yılında yüzde 49 hissesine ortak olduğu Bosna Havayolları’na bir uçak daha gönderdi.
  • my technicteki boya teknisyenlerini tebrik edrim bu uçakta resmen sanat icra etmişler boyada gerçekten çok kaliteliler
  • yanliz, B737-700 tipi ucak ne zamandir BH da ucuyor?
  • Uçağın boyaması MyTECHNIC te yapıldı ve son teslimat kontrolleri de. Ama nedendir ki remi ilk gören, yazıyı okumazsa MNG de filan boyandığını düşünecek. MyTECHNIC bakım ekibini tebrik ediyorum. THY içinde uzun vadade BH ile uçuşlarında kar getireceğine eminim.
  • bize karşı kim ayaklanmadı ki. bizi ilk vuranlar da şimdi koruduğumuz kolladığımız araplardı. bizim bizden başka dostumuz yok.

Türk Hava Yolları, iki uçakla destek verdiği Bosna Havayolları’na bir uçak daha gönderiyor. Daha önce Boeing 737-400 ve Boeing 737-700 tipi iki uçakla Bosna Havayolları filosunu takviye eden Türk Hava Yolları, bu kez Airbus 319 tipi bir uçağı ortağı olduğu havayolunun filosuna katacak.

Bosna Havayolları’na devredilecek uçak, Sabiha Gökçen Havalimanı’ndaki MyTechnic’te boyandı. Bosna Havayolları logosu giydirilen uçağın tescili ise TC-JLR olarak verildi.

Uçağın bugünlerde Bosna Havayolları filosunda uçuşlarına başlaması planlanıyor.

©AirportHaber.com ÖZEL

THY'DEN BOSNA'YA BİR UÇAK DAHA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 8 yıl önce
my technicteki boya teknisyenlerini tebrik edrim bu uçakta resmen sanat icra etmişler boyada gerçekten çok kaliteliler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
yanliz, B737-700 tipi ucak ne zamandir BH da ucuyor?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Uçağın boyaması MyTECHNIC te yapıldı ve son teslimat kontrolleri de. Ama nedendir ki remi ilk gören, yazıyı okumazsa MNG de filan boyandığını düşünecek. MyTECHNIC bakım ekibini tebrik ediyorum. THY içinde uzun vadade BH ile uçuşlarında kar getireceğine eminim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bize karşı kim ayaklanmadı ki. bizi ilk vuranlar da şimdi koruduğumuz kolladığımız araplardı. bizim bizden başka dostumuz yok.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000