24 Ağustos 2010, Salı 09:14:29

THY'DEN BOSNA'YA BİR A319 DAHA

Türk Hava Yolları, yüzde 49 hissesini satın aldığı Bosna Havayolları'na, filosundaki A319-100 tipi uçağını kiralayacağını dün borsaya bildirdi...
  • kibrisli türk arkadasim öyle diyorsunda türkiyenin basina birsey gelse bunlarin hic birde yartim etmez neden yapirsunuz demes türk ün türkden baska dostdu yok bu kadar zaten basi dara giren müslüman ülkesi türkiye türkiye demeye basliyor isi bitincede sensimsin tanimiyorum olayi okar....
  • sayın yorumcu arkadaşlar.bazı yorumcular rahatsız edici yorumlar yapıyor.boşnak,kıbrıslı türk,azeri türkü,tüm müslüman ve türkler.bu konuları sorgulama hakkınız yok.türklük ve müslümanlık sadece sizemi aittir.lütfen dikkatli yazalım.havacılık konuşalım.saygılar.
  • TU 134 lerin sicili bilmeden yazanlara afedersiniz ama bir yerimizle gülmeye devam edelim arkadaşlar ... ramazan eğlencesi niyetine :-)))))))))
  • TC kuyruklu uçağı beğenmiyorlarsa çekilsin thy ortaklıktan da görsünler nasıl oluyor sonra işler..
İşte Türk Hava Yolları'ndan yapılan açıklama;

Ortaklığımız Yönetim Kurulu'nca, Bosna Hersek Hava Yolları'na filomuzdaki MSN 3142 seri numaralı 1 adet A319-100 uçağın 3 yıllığına kiralanmasına karar verilmiş olup, söz konusu uçağın Eylül 2010 içinde teslim edilmesi planlanmaktadır.

Türk Hava Yolları, Bosna Havayolları'na 2008 yılında, şirketin yüzde 49'luk hissesini alarak ortak olmuştu. THY, Bosna Havayolları'na bir adet Boeing 737-400 ve bir adet de Boeing 737-700 tipi olmak üzere iki uçakla destek vermişti.
THY'DEN BOSNA'YA BİR A319 DAHA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 8 yıl önce
kibrisli türk arkadasim öyle diyorsunda türkiyenin basina birsey gelse bunlarin hic birde yartim etmez neden yapirsunuz demes türk ün türkden baska dostdu yok bu kadar zaten basi dara giren müslüman ülkesi türkiye türkiye demeye basliyor isi bitincede sensimsin tanimiyorum olayi okar....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
sayın yorumcu arkadaşlar.bazı yorumcular rahatsız edici yorumlar yapıyor.boşnak,kıbrıslı türk,azeri türkü,tüm müslüman ve türkler.bu konuları sorgulama hakkınız yok.türklük ve müslümanlık sadece sizemi aittir.lütfen dikkatli yazalım.havacılık konuşalım.saygılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
TU 134 lerin sicili bilmeden yazanlara afedersiniz ama bir yerimizle gülmeye devam edelim arkadaşlar ... ramazan eğlencesi niyetine :-)))))))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
TC kuyruklu uçağı beğenmiyorlarsa çekilsin thy ortaklıktan da görsünler nasıl oluyor sonra işler..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000