03 Ocak 2009, Cumartesi 15:22:21

THY'den bir yenilik daha!

Türk Hava Yolları, şirkete ait resmi internet sitesini yep yeni bir görünüme kavuşturdu.
  • arkadaslar sabah yogunlugu haric hicbir zaman thy kontuarlarinda yogunluk olmaz cunku ona gore personel gorevlendirilir.herkes lokantada diye sacmalayan kendini havaci olarak nitelendiren civaci arkadas sacmalama.....sabah ise tum kontuarlar dolu olsa bile frekans sayisinin coklugu ve yolcularin 0700 ucaklari icin 0600 -0610 gibi alana gelmeleri bu yogunlugun olusmasina sebep.oysa thy kontuarlari hersabah 0400 da acilir...bilmeyene ve laf olsun diye yazanlara....
  • Türk Hava Yolları en büyük yeniliği, 'TÜRK AIR' olan çağrı adını 'TURKISH' e dönüştürmekle ülkedeki mağaza tabelalarına taş çatlatır bir yenilik yapmıştı. Geçenlerde birisi kazara 'Türk Hava Yolları' diye seslendi. Pilot da; "Ben Türk Hava Yolları Değilim, ben Turkish'im" diye bir azarladı ki; ödülünü de almıştır herhalde. Son yenilik ne ki!!!
  • bazı arkadaşlarımız hala inatla karalamaya devam etselerde onların kalemleriyle karalanmıcak akdar büyük bir şirketimiz var çok şükür. adam web sayfası konusu açmış yorumunu yap demiş bizimki genel müdür entellektüel olsaymış diyo. yani anlıcanız bu adamlar dünya üzerinde 1 numara olsalar o bazı kişiler gine konuşacaklar alışkanlık yapmış. öle ileri geri konuşacağınıza az konuşunda konuştuklarınızı belki ciddiye alan birileri çıkar. böle herkonuya gereksiz ve eleştirili yorum yazarsanız anca yazarsınız sonrada gönder tuşuna basarsınız. sallayan olmaz. şekil A da olduu gibi
  • İlk sayfa yeni ama gerisi aynı zevksizlikte aynı fonksiyonsuzlukta ve hiç ama hiç kullanım kolaylığı sunmayan bir site. Övüne övüne bitirilemeyen 777ler filo listesinde bile yok... Komik!!!

Son dönemde bir çok alanda yaptığı yeniliklerle adından söz ettiren Türk Hava Yolları, bugünden itibaren yeni tasarımlı internet adresinden hizmet verecek.

Türk Hava Yolları ile seyahat edecek yolcuların uçak biletlerini satın aldıkları, şirketle ilgili gelişmeleri takip ettikleri www.thy.com adlı internet sitesi yenilendi. Eskiye nazaran çok daha güzel ve şık bir görünüme kavuşan sitede önemli duyurular ve fırsatlar büyük puntolarla ziyaretçiye gösteriliyor.

Siteye, bir de First Class sınıfının tanıtım filmi eklendi. www.thy.com sitesinin önceki versiyonunda ana sayfada kabin memurlarına yer verilmezken yeni tasarımda ana sayfada bir kadın bir de erkek kabin memurunun fotoğrafı yer alıyor.

Sitede ayrıca ülkelerin ve önemli bazı şehirlerinin tanıtıldığı bölüm de bulunuyor.

thy

Sitenin yeni halini incelemek için resmin üzerine tıklayabilirsiniz...

THY'den bir yenilik daha!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

akdeniz ~ 10 yıl önce
arkadaslar sabah yogunlugu haric hicbir zaman thy kontuarlarinda yogunluk olmaz cunku ona gore personel gorevlendirilir.herkes lokantada diye sacmalayan kendini havaci olarak nitelendiren civaci arkadas sacmalama.....sabah ise tum kontuarlar dolu olsa bile frekans sayisinin coklugu ve yolcularin 0700 ucaklari icin 0600 -0610 gibi alana gelmeleri bu yogunlugun olusmasina sebep.oysa thy kontuarlari hersabah 0400 da acilir...bilmeyene ve laf olsun diye yazanlara....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
momurcan ~ 10 yıl önce
Türk Hava Yolları en büyük yeniliği, 'TÜRK AIR' olan çağrı adını 'TURKISH' e dönüştürmekle ülkedeki mağaza tabelalarına taş çatlatır bir yenilik yapmıştı. Geçenlerde birisi kazara 'Türk Hava Yolları' diye seslendi. Pilot da; "Ben Türk Hava Yolları Değilim, ben Turkish'im" diye bir azarladı ki; ödülünü de almıştır herhalde. Son yenilik ne ki!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yok ~ 10 yıl önce
bazı arkadaşlarımız hala inatla karalamaya devam etselerde onların kalemleriyle karalanmıcak akdar büyük bir şirketimiz var çok şükür. adam web sayfası konusu açmış yorumunu yap demiş bizimki genel müdür entellektüel olsaymış diyo. yani anlıcanız bu adamlar dünya üzerinde 1 numara olsalar o bazı kişiler gine konuşacaklar alışkanlık yapmış. öle ileri geri konuşacağınıza az konuşunda konuştuklarınızı belki ciddiye alan birileri çıkar. böle herkonuya gereksiz ve eleştirili yorum yazarsanız anca yazarsınız sonrada gönder tuşuna basarsınız. sallayan olmaz. şekil A da olduu gibi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yenilenen Ne?? ~ 10 yıl önce
İlk sayfa yeni ama gerisi aynı zevksizlikte aynı fonksiyonsuzlukta ve hiç ama hiç kullanım kolaylığı sunmayan bir site. Övüne övüne bitirilemeyen 777ler filo listesinde bile yok... Komik!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000