08 Ağustos 2010, Pazar 16:15:28

THY'den bir sponsorluk daha

Tayland'da düzenlenen Orkide Cenneti'ne THY'nin sponsorluğu damgasını vurdu. İşte ayrıntılar...
  • Nedeni basit. İngilizce bilen mi var ?
  • neden prenses seviyesinde bir toren duzenlenirken sef ticaret seviyesinde thy temsil edilmis. airporthaber e konu olacak kadar onemli !! olan bu sponsorlukda singapore muduru nerede ? yoksa kendisi bu konuyu onemsemedi mi.. ki onem vermis olsa orada olurdu.. diye ben dusunmeden edemiyorum.. eminim bagli bulundugu baskanida bu soruyu kendisine soracaktir..
  • Ben vizyonsuz yorumcuyum sayın vizyon sahibi yorumcu bi sorum olacak neden herkese şirin görünmeye çalışan thy yönetimi kendi çalışanlarına öcü gibi davranıyor herkes huzursuz çalışıyor....
  • bizim türk insanı hala reklamın ne kadar onemli olduğunun farkında değil zannedersem. markalar isimlerini duyurmak için milyon dolarlar harcıyor ki havacılığı bilen bilir milyon dolar oyle hatırı sayılır bir para değildir... bence reklam politikası çok çok mantıklı ve başarılı...
Tayland'da Kral Bhumibol Adulyadej ve Kraliçe Sirikit'in evliliğinin 60. yıldönümü ve anneler günü olarak kutlanan Kraliçe'nin doğum günü sebebiyle düzenlenen Orkide Cenneti'ne THY'nin sponsorluğu damgasını vurdu. Bangkok'un en gözde mekanlarından olan Siam Paragon Alışveriş Merkezi'nde düzenlenen ve bir hafta sürecek olan etkinlikte göz alıcı renklerde orkideler ve orkidelerle yapılan eserler sergileniyor.

Açılışı Prenses Bajra Kitiyabha tarafından gerçekleştirilen etkinlikte Tayland'ın milli çiçeği ve estetiğin sembolü olan orkidelerle ilgili bazı yarışmalar da gerçekleştirildi.

Törende etkinliğin ana sponsorlarından olan THY'ye bir teşekkür plaketi verildi. Plaketi THY adına Kamboçya ve Tayland Pazarlama Şefi Salih Keçe aldı. Keçe ayrıca bir THY uçağı maketini de Prenses'e sundu.

Törenden sonra soruları yanıtlayan Keçe, Bangkok'un THY için çok önemli bir uçuş noktası olduğunu ve bu noktayı bölgesel bir bağlantı noktası haline getirmek için çalışmalarının sürdüğünü söyledi.

Aralık ayından itibaren Bangkok'a olan haftalık sefer sayılarının 7'den 11'e çıkacağını ve yeni başlayacak olan 4 seferin Vietnam'da Ho Chi Minh'e gideceğini hatırlatan Keçe, sefer sayısının artırılarak Malezya'nın başkenti Kuala Lumpur'a da uçabilmek için çalışmalarının sürdüğünü açıkladı.
THY'den bir sponsorluk daha

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 8 yıl önce
Nedeni basit. İngilizce bilen mi var ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
neden prenses seviyesinde bir toren duzenlenirken sef ticaret seviyesinde thy temsil edilmis. airporthaber e konu olacak kadar onemli !! olan bu sponsorlukda singapore muduru nerede ? yoksa kendisi bu konuyu onemsemedi mi.. ki onem vermis olsa orada olurdu.. diye ben dusunmeden edemiyorum.. eminim bagli bulundugu baskanida bu soruyu kendisine soracaktir..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Ben vizyonsuz yorumcuyum sayın vizyon sahibi yorumcu bi sorum olacak neden herkese şirin görünmeye çalışan thy yönetimi kendi çalışanlarına öcü gibi davranıyor herkes huzursuz çalışıyor....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bizim türk insanı hala reklamın ne kadar onemli olduğunun farkında değil zannedersem. markalar isimlerini duyurmak için milyon dolarlar harcıyor ki havacılığı bilen bilir milyon dolar oyle hatırı sayılır bir para değildir... bence reklam politikası çok çok mantıklı ve başarılı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000