10 Mart 2011, Perşembe 08:35:31

THY'DEN BERLİN'E 777 SEFERİ

Türk Hava Yolları THY, Berlin Uluslararası Turizm Fuarı ITB için İstanbul - Berlin arasında özel sefer düzenledi.
  • Arkadaşlar Turkish 777 Almanlar için ,Tegel için büyük uçak mı küçük uçak mı lütfen izleyin ,videonun altındaki yorumları da okuyun. http://www.youtube.com/watch?v=CIV0hHluhcI
  • Uçak 8 mart pazartesi gitti berline hatter gazeteciler gelip ucagin resimlerini cektiler. Ucak dolu gitti Dönüs 170 civari yolcuydu.
  • havacılıkla uzaktan yakından alakan yok galiba.emirates sadece 47 adet A380 siparişi vermiş bir şirket...150 adet geniş gövdeli uçağı var şu anda(777 serileri ve 330- 340lar) emirates ile thy aynı lig'de değil maalesef..
  • Okuduğunu bile anlamayan kıt kafalı insanlar var arkadaş bu sefer tek seferlik reklam amaçlı bir sefer kalkıp bugünde aynı uçağı mı gönderdiler demiş site? Hani b.k atacaksınız ya çok biliyorsanız siz yapın bu işi!
335 koltuk kapasiteli Boeing 777-300 ER tipi yolcu uçağı dün Saat 10.45'de Berlin Tegel Havaalanı'na indi. Dün Berlin'e yolcu taşıyan THY'nin dev uçağına Alman medyası da büyük ilgi gösterdi.

THY Almanya Basın Sözcüsü ve Köln Satış Müdürü İsa Al “Filomuzda bulunan uzun ve geniş gövdeli 7 uçağımızdan biri olan Karadeniz ile ilk kez Berlin Tegel Havaalanına yolcu taşıdık. ITB dolayısıyla büyük talep oldu. Bu nedenle normalde uzak mesafeler için kullandığımız yolcu uçağımızı İstanbul Berlin arası sefere koymak durumunda kaldık” dedi.

THY Yönetimi, ilk kez Berlin'e yolcu taşıyan dev Karadeniz uçağını Alman basınına da tanıttı. Gövdesi 70 metre uzunluğunda olan uçakta üç ayrı kategoride yolcu taşındığını söyleyen Al “Boeing 777-300 tip uçaklarda Ekonomik Sınıf ve Business Class arası Comfort Class bulunuyor.

Comfort Class fiyat bakımında Ekonomik Sınıfa yakın. Fakat Comfort Class ile uçan yolculara sunulan hizmet Business Class seviyesinde” dedi.
THY'DEN BERLİN'E 777 SEFERİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 7 yıl önce
Arkadaşlar Turkish 777 Almanlar için ,Tegel için büyük uçak mı küçük uçak mı lütfen izleyin ,videonun altındaki yorumları da okuyun. http://www.youtube.com/watch?v=CIV0hHluhcI

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Uçak 8 mart pazartesi gitti berline hatter gazeteciler gelip ucagin resimlerini cektiler. Ucak dolu gitti Dönüs 170 civari yolcuydu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
havacılıkla uzaktan yakından alakan yok galiba.emirates sadece 47 adet A380 siparişi vermiş bir şirket...150 adet geniş gövdeli uçağı var şu anda(777 serileri ve 330- 340lar) emirates ile thy aynı lig'de değil maalesef..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Okuduğunu bile anlamayan kıt kafalı insanlar var arkadaş bu sefer tek seferlik reklam amaçlı bir sefer kalkıp bugünde aynı uçağı mı gönderdiler demiş site? Hani b.k atacaksınız ya çok biliyorsanız siz yapın bu işi!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000