10 Mayıs 2011, Salı 14:00:02

THY'DEN BEDAVA BİLET İSTEDİLER

Atatürk Havalimanı’nda görevli muhabirlerin derneği Türk Hava Yolları'ndan bedava bilet istedi. Bedava bilet talebi reddedilen dernek üyeleri kıyamet kopardı. İşte pes dedirtecek olayın perde arkası şöyle.
  • çok ayıp alt tarafı otobus bileti stemişler ne olurdu verilseydi
  • ,tabi yüzsüz oldumu bir adam herkesle oturur kalkar ama oturduğu adamlara sorsan bak neler anlatıyorlar sırnaşık menfaatçi yeterki menfaat duyacağını anlasın bak o adamın kurtuluşu olurmu olmazmı bire on basarım bırakmaz zaten SÜRGÜN gelen bir adamın o ildeki itibarı ne olur hiç nezaket icabı selam verilir ama kelimelerinin hiç biri kaale alınmaz alınacak kadar da mühim adam değildir demk olur VALİ AKLI BAŞINA GELDİ NEREDEN BEN BU ADAMA BULAŞTIM DİYE ADAM SAKIZ GİBİ YAPIŞIK BİR MAHLUKAT am pas biletlerinde sonu geldi bakalım daha kime verecek zaten güneydoğuyada tayını çıkmış allah ordakinlere sabır vere
  • Basın haber yapıyor diye gazetecilere beleş bilette neymiş. Oldu başka isteyiniz. Arkadaşın biri saçmalamış aşağıda. o kadarda değil.
  • Ali Genç ile münakaşa etmek ne demek? Sanki bir hak varmış da ellerinden alınmış, utanmak lazım. Ali Genç bey, elinden geleni yap lütfen... Temel bey'in bunları dinleyeceğine inanmıyorum.

Havalimanı Muhabirleri Derneği, Türk hava Yolları Basın Müşavirliği’ne müracaat ederek bedava bilet istedi. Basın Müşavirliği’nden sözlü olarak “hayır” cevabı alan Mubabirler Derneği Başkanı Cemil Yıldız bu cevaba çok sinirlendi.

Bugün Atatürk Havalimanı’nda bir organizasyonda THY Genel Müdürü ve THY Basın Müşaviri Ali Genç ile bir araya gelen muhabirler, isteklerinin makul ve karşılanabilir bir istekmiş gibi düşünerek Basın Müşaviri Ali Genç’i THY Genel Müdürü Temel Kotil’e şikayet ettiler. Bu durumda sessiz kalmayan Ali Genç, Cemil Yıldız ile sözlü münakaşa etti.

Her yıl THY’nin organize ettiği gezilere bedava uçuş yapan havalimanı muhabirlerinin bedava bilet istemesine anlam verilemedi. Derneğin kasasına giren üye aidatlarından alınması gereken biletlerin neden bedava istendiği anlaşılamadı.

THY'DEN BEDAVA BİLET İSTEDİLER

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (16)

Misafir ~ 7 yıl önce
çok ayıp alt tarafı otobus bileti stemişler ne olurdu verilseydi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
,tabi yüzsüz oldumu bir adam herkesle oturur kalkar ama oturduğu adamlara sorsan bak neler anlatıyorlar sırnaşık menfaatçi yeterki menfaat duyacağını anlasın bak o adamın kurtuluşu olurmu olmazmı bire on basarım bırakmaz zaten SÜRGÜN gelen bir adamın o ildeki itibarı ne olur hiç nezaket icabı selam verilir ama kelimelerinin hiç biri kaale alınmaz alınacak kadar da mühim adam değildir demk olur VALİ AKLI BAŞINA GELDİ NEREDEN BEN BU ADAMA BULAŞTIM DİYE ADAM SAKIZ GİBİ YAPIŞIK BİR MAHLUKAT am pas biletlerinde sonu geldi bakalım daha kime verecek zaten güneydoğuyada tayını çıkmış allah ordakinlere sabır vere

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Basın haber yapıyor diye gazetecilere beleş bilette neymiş. Oldu başka isteyiniz. Arkadaşın biri saçmalamış aşağıda. o kadarda değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Ali Genç ile münakaşa etmek ne demek? Sanki bir hak varmış da ellerinden alınmış, utanmak lazım. Ali Genç bey, elinden geleni yap lütfen... Temel bey'in bunları dinleyeceğine inanmıyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000