18 Ocak 2013, Cuma 12:22:35

THY'DEN BAŞKENTLER ATAĞI

Türk Hava Yolları, hem yeni hatlar açıyor hem de mevcut hatlarda frekans artışına gidiyor...
  • thy boston seferleri aciklanmisdi fakat hala ne zaman baslayacagi hakkinda bir bilgi yok: http://www.thepetitionsite.com/722/204/528/demand-turkish-airlines-thy-direct-flights-to-boston/
  • Kac yildir gzt-ist ucuslarinda son dakika yer bulmak o kadar zorki buna ragmen gunde 5 sefer yapiliyor.Ucaklar tika basa dolarken neden frekans artisi olmaz hala anlamak zor.Gaziantep ulkenin sanayisinde basi ceken buyuksehir olmasina ragmen 250 km batimizdaki cok fazla sanayii sahasi olmayan Adanada gunde 10 sefer yapilir.Ustelik bu seferler o kadar fazlaki gunde en az 3 sefer %70 bos ucuyor ucaklar.Ustelik Gzt-Ist ucuslarini kullananlarin buyuk bir kismi yurtdisina gitmektedir.THY yurtici problemlerini cozmedikten sonra istedigi baskente ucsun nafile...
  • Sn. Airporthaber Yetkilileri Kuala Lumpur yeni(den) uculan bir nokta. Sefer artisi söz konusu degil. THY yillar önce uctu oraya, ama durdurduktan sonra tekrar basliyor.
  • başkentine yüklense THY çok iyi olur...yüklenmiyorsada meydanı başkalarına bıraksa yani...

Dünya’nın en çok ülkesine uçan havayolu şirketi olan Tük Hava Yolları, uçuş ağına yeni noktalar katmaya devam ediyor.

Türk Hava Yolları, Haziran ayında Litvanya’nın başkenti Vilnius’a  ve Estonya’nın  başkenti Tallinn’e sefer başlatma kararı aldı.

11 Haziran 2013 tarihinden itibaren başlaması planlanan seferlerin haftada üç kez gerçekleştirileceği öğrenildi.

DAKKA, DOHA VE KUALA LUMPUR SEFERLERİNDE ARTIŞ

Türk Hava Yolları ayrıca Bangladeş’in başkenti Dakka, Katar’ın başkenti Doha ve Malezya’nın başkenti Kuala Lumpur’a düzenlediği seferlerin sayısını da artırma kararı aldı.

Buna göre Türk Hava Yolları; Haftada 4 frekans olarak icra edilen İstanbul–Dakka seferlerini 31 Mart 2013 tarihi itibariyle 5 frekans, 2 Haziran 2013 tarihi itibariyle 7 frekans olarak, haftada 8 frekans olarak icra edilen İstanbul-Doha seferlerini, 31 Mart 2013 itibariyle haftada 10 frekans olarak, haftada 3 frekans olarak icra edilen İstanbul-Kuala Lumpur seferlerini, 25 Nisan 2013 itibariyle haftada 4 frekans olarak olarak uygulayacak.

Ayrıca Türk Hava Yolları’nın da yüzde 50 ortaklığı bulunan SunExpress de Nisan ayından itibaren Strazburg seferlerine başlama kararı aldı.

©AirportHaber.com

THY'DEN BAŞKENTLER ATAĞI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

efe ~ 5 yıl önce
thy boston seferleri aciklanmisdi fakat hala ne zaman baslayacagi hakkinda bir bilgi yok: http://www.thepetitionsite.com/722/204/528/demand-turkish-airlines-thy-direct-flights-to-boston/

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Gaziantep ~ 5 yıl önce
Kac yildir gzt-ist ucuslarinda son dakika yer bulmak o kadar zorki buna ragmen gunde 5 sefer yapiliyor.Ucaklar tika basa dolarken neden frekans artisi olmaz hala anlamak zor.Gaziantep ulkenin sanayisinde basi ceken buyuksehir olmasina ragmen 250 km batimizdaki cok fazla sanayii sahasi olmayan Adanada gunde 10 sefer yapilir.Ustelik bu seferler o kadar fazlaki gunde en az 3 sefer %70 bos ucuyor ucaklar.Ustelik Gzt-Ist ucuslarini kullananlarin buyuk bir kismi yurtdisina gitmektedir.THY yurtici problemlerini cozmedikten sonra istedigi baskente ucsun nafile...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
TC-AKK ~ 5 yıl önce
Sn. Airporthaber Yetkilileri Kuala Lumpur yeni(den) uculan bir nokta. Sefer artisi söz konusu degil. THY yillar önce uctu oraya, ama durdurduktan sonra tekrar basliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ükemizin de ~ 5 yıl önce
başkentine yüklense THY çok iyi olur...yüklenmiyorsada meydanı başkalarına bıraksa yani...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000