21 Mart 2018, Çarşamba 20:01:08

THY'den atılan Bylock mağdurlarında yeni gelişme

Bylock kullanıcısı oldukları gerekçesiyle geçen yıl THY’den çıkarılan kişilerle ilgili yeni bir gelişme yaşandı.
  • Tek hayâlim kübada insanca yaşamak.
  • Hala kripto fetocular cirit atıyor. Kargo, yer işletme,yurtdışı istasyonlar, tgs,saw hatta iga'daki uzman,şef,müdür hatta daha üstlerinin çoğu.Şimdi sosyal medyada, orda burada ellerinde bayrak poz veriyor, milli yorumlar yazıyorlar, hepsi yalan. Thy'den tai gibi kurumlara geçenler de iyi araştırılmalı. Bunların cv'leri, geçmişleri belli, bunlardan neden hesap sorulmuyor,thy'den atılmıyorlar? Bunları kim, neden, nasıl koruyor ? Bu hainler akp değil de başka bir parti mesela chp iktidarken hainlik yapsalardı akp'liler bunları kurumlara kim soktu,makam verdi, bunlar neden korunuyor, niye hesap sorulmuyor vs diye bas bas bağırmaz mıydı? Demek işin ucu nerelere gidiyor ki korkuluyor. Abd,avrupa bunları besliyor, koruyor biz de onlara boyuna ihale, iş veriyoruz,icatlarını alıyoruz, tatile ülkemize çağırıyoruz, vatandaşlarını kimlikle ülkemize sokup vergisiz ev, arsa almalarına izin veriyoruz her işimiz acayip herşeyimiz trajikomedi !
  • Çok iyişeyler yapıyosunuz iki başlı thy fetocu dediğiniz mdlerin yerlerini değiştırın süpersiniz bu da temizlik diyosunuz aferinnn devam bilal yoksa koltuk gider. Yoksa nerde esen bilal ama para tatlı koltuk da temizlik buna deniyo yaa yapmayın komik olmayın
  • Şimdi bizi geri mi alıyorlar içerde yatığımız 5 ay nolucak ?
FETÖ/PDY örgüt üyelerinin kullandığı cep telefonu uygulaması bylock kullandıkları gerekçesiyle işten atılan 26 kişi için başlatılan güvenlik soruşturmaları tamamlandı.

AirportHaber, geçtiğimiz hafta Bylock mağdurlarının THY tarafından aranmaya başladığını okuyucularına duyurdu. Bylock kullanıcısı oldukları gerekçesiyle geçen yıl THY’den çıkarılan kişilerle ilgili yeni bir gelişme yaşandı. 

THY Teknik A.Ş çalışanlarının bağlı bulunduğu Çelik İş Sendikası tarafından Bylock mağdurlarına gönderilen mesajda THY Teknik İnsan Kaynaklarına belgelerin teslim edilmesi konusunda uyarısında bulunuldu. 

Sendikadan gönderilen mesajda Dilekçe, Mahkeme veya takipsizlik kararı ve kimlik fotokopisi ile İnsan Kaynakları departmanına başvuru yapılması gerektiği belirtildi. 

İşte Sendika'nın mesajı;

Değerli Arkadaşlar;
Mor beyin mağdurları hakkında gelinen süreç çerçevesinde sizlerin aşağıda belirtilen evrakları THY Teknik A.Ş. İnsan Kaynakları departmanına teslim etmeniz gerekmektedir. Bilgilerinize sunarız.


Saygılarımızla

Dilekçe
Mahkeme veya takipsizlik kararı
Kimlik fotokopisi

©AirportHaber
THY'den atılan Bylock mağdurlarında yeni gelişme

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Küba ~ 4 ay önce
Tek hayâlim kübada insanca yaşamak.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dokuz koyden kovulan ~ 4 ay önce
illede memleketim.
Thy'de ~ 4 ay önce
Hala kripto fetocular cirit atıyor. Kargo, yer işletme,yurtdışı istasyonlar, tgs,saw hatta iga'daki uzman,şef,müdür hatta daha üstlerinin çoğu.Şimdi sosyal medyada, orda burada ellerinde bayrak poz veriyor, milli yorumlar yazıyorlar, hepsi yalan. Thy'den tai gibi kurumlara geçenler de iyi araştırılmalı. Bunların cv'leri, geçmişleri belli, bunlardan neden hesap sorulmuyor,thy'den atılmıyorlar? Bunları kim, neden, nasıl koruyor ? Bu hainler akp değil de başka bir parti mesela chp iktidarken hainlik yapsalardı akp'liler bunları kurumlara kim soktu,makam verdi, bunlar neden korunuyor, niye hesap sorulmuyor vs diye bas bas bağırmaz mıydı? Demek işin ucu nerelere gidiyor ki korkuluyor. Abd,avrupa bunları besliyor, koruyor biz de onlara boyuna ihale, iş veriyoruz,icatlarını alıyoruz, tatile ülkemize çağırıyoruz, vatandaşlarını kimlikle ülkemize sokup vergisiz ev, arsa almalarına izin veriyoruz her işimiz acayip herşeyimiz trajikomedi !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yarasa ~ 4 ay önce
Çok iyişeyler yapıyosunuz iki başlı thy fetocu dediğiniz mdlerin yerlerini değiştırın süpersiniz bu da temizlik diyosunuz aferinnn devam bilal yoksa koltuk gider. Yoksa nerde esen bilal ama para tatlı koltuk da temizlik buna deniyo yaa yapmayın komik olmayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bylockcu ~ 4 ay önce
Şimdi bizi geri mi alıyorlar içerde yatığımız 5 ay nolucak ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000