26 Mayıs 2011, Perşembe 16:19:37

THY'DEN ATATÜRK JESTİ

İstanbul-Selanik arasında tarifeli uçuşlara başlayacak olan Türk Hava Yolları, Cumhuriyet’in kurucusu Mustafa Kemal Atatürk’ün doğum tarihini sefer numarası olarak seçti.
  • Hep deve kesecek deği ya,biraz da istikbal göklerde dir diyen cumhuriyetimizin kurucusunu hatırlaması iyi bir şey.Belki de seçim yaklaşıyor, o yüzden olabilir.
  • Atatürkü kullanarak şurada tartışıyorsunuz ya helal olsun.. bırakın bu işleri..adamlar tk1881 ile güzel bir şey yapmışlar..Atatürk olmasaydı cuma günleri cuma namazını nasıl kılardık orasını siz düşünün...
  • Atamızın kurduğu ancak o dönemden eser kalmayan bir partiye hala Atatürk'ün partisi diyebilen zihniyet Atatürkçülük üzerinden siyasetin kralını yapmakta. Ayrıca unutmayın ki bahsettiğimiz ve bazılarının yerin dibine sokmaya ve karalamaya çalıştığı kurum da Atamızın "Devlet Hava Yolları" adıyla kurduğu şirketin ta kendisidir. burada bol keseden atıp sözde Atatürkçülük de yapmayın
  • Mustafa Kemal Atatürk ve THY. Hiç yanyana düşünemiyorum...
Türk Hava Yolları, yurtdışı uçuş ağına bir noktayı daha ekliyor. THY’nin komşu Yunanistan’daki ikinci uçuş noktası Selanik hattına ilk uçuş yarın yapılacak. İstanbul-Selanik arasında yapılacak ilk sefere THY Yönetim Kurulu Başkanı ve diğer yönetim kurulu üyeleri ile birlikte basın mensupları da katılacak. THY’ye ait uçak sabah saat 10.00’da Atatürk Havalimanı’ndan kalkacak, saat 11.25’te Selanik’e ulaşacak.

Bu arada Türk Hava Yolları, Mustafa Kemal Atatürk ‘ün doğduğu Selanik hattında önemli bir jest yaptı. Atatürk’ün doğum tarihi olan 1881’i THY uçağının uçuş kodu olarak seçen Türk Hava Yolları yönetiminin bu jesti takdirle karşılandı.

THY, İstanbul-Selanik seferlerini Pazartesi, Çarşamba, Cuma ve Pazar olmak üzere haftanın 4 günü gerçekleştirecek. 31 Mart 2012 tarihine kadar bilet fiyatları herşey dahil sadece 164 euro olacak.

©AirportHaber.com Özel


THY'DEN ATATÜRK JESTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

Misafir ~ 7 yıl önce
Hep deve kesecek deği ya,biraz da istikbal göklerde dir diyen cumhuriyetimizin kurucusunu hatırlaması iyi bir şey.Belki de seçim yaklaşıyor, o yüzden olabilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Atatürkü kullanarak şurada tartışıyorsunuz ya helal olsun.. bırakın bu işleri..adamlar tk1881 ile güzel bir şey yapmışlar..Atatürk olmasaydı cuma günleri cuma namazını nasıl kılardık orasını siz düşünün...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Atamızın kurduğu ancak o dönemden eser kalmayan bir partiye hala Atatürk'ün partisi diyebilen zihniyet Atatürkçülük üzerinden siyasetin kralını yapmakta. Ayrıca unutmayın ki bahsettiğimiz ve bazılarının yerin dibine sokmaya ve karalamaya çalıştığı kurum da Atamızın "Devlet Hava Yolları" adıyla kurduğu şirketin ta kendisidir. burada bol keseden atıp sözde Atatürkçülük de yapmayın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Mustafa Kemal Atatürk ve THY. Hiç yanyana düşünemiyorum...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000