10 Eylül 2015, Perşembe 10:32:46

THY'den asker ve polise yüzde 50 indirim

Türk Hava Yolları subay, astsubay, asker ve polis yolcularına kurban bayramı süresince yapacakları seyahatlerde yüzde 50 indirim uygulayacak.
  • Bazı arkadaşlar yorumlarında o işe bilerek girdin 2000 tl üzeri maaş alıyorsun demiş. İndirim için gereksiz yorum yapmış. Madem ben bu işe bilerek girdim,isteyerek girdim. Yiyiyorsa sende gir kap %50 indirimi tamam bebeğim. Hadi şimdi git kumda oyna.burası ağlayan bebeklerin oyun parkı değil.
  • Askerlik polislik sadece maaşa yapılacak işler değildir. Mangal gibi bir yürek, vatan ve millet sevgisi gerektirir.
  • sehit ailelerine her zaman %50 indirimli olmali ne yapsak haklarini odeyemeyiz.
  • Bu ülkede son 30 yılda en çok şehidi asker ve polis verdi, daha fazla konuşmaya gerek bile yok, niye diyenlereydi lafım...

Türk Hava Yolları subay, astsubay, asker ve polis yolcularına kurban bayramı süresince yapacakları seyahatlerde yüzde 50 indirim uygulayacak.

Türk Hava Yolları, Emniyet Genel Müdürlüğüne bağlı olarak görev yapan polislere, Türk Silahlı Kuvvetleri ve Jandarma Genel Komutanlığı’nda görevli mensuplarına 17 Eylül 2015 – 04 Ekim 2015 tarihleri arasında seyahat edilmesi koşuluyla Türk Hava Yolları ve AnadoluJet markalarının Ercan, Hopa ve tüm iç hat  ( Code Share seferler hariç) seferlerinde yüzde %50 indirim gerçekleştirecek.

Türk Hava Yolları, Emniyet Müdürlüğü’nde görevli polis, Türk Silahlı Kuvvetleri mensubu görevli subay, astsubay, uzman çavuş, uzman onbaşı, sözleşmeli er/erbaş; Türk Silahlı Kuvvetleri’nde askerlik hizmetini yapmakta olan er/erbaş; Jandarma Genel Komutanlığı mensubu görevli subay, astsubay, uzman Jandarma çavuş ve uzman er/erbaş ve askerlik hizmetini yapmakta olan er/erbaş’lara; ayrıca eş ve çocuklara, birlikte ve ayrı seyahat etmelerini gözetmeksizin direk ve aktarmalı seyahatlerde business ve ekonomi sınıf ücretleri (promosyon ücretleri hariç) üzerinden %50 indirim uygulayacak.
           
Biletleme işlemi için; subay, astsubay, uzman, sözleşmeli er/erbaşlar, polis ve aileleri için askeri kimlik ya da emniyet kimlik kartı ibraz edilmesi; Er/erbaşlar ve aileleri için askeri kimlik kartı ya da son 15 gün içinde alınmış olan terhis belgesinin ibraz edilmesi gerekmektedir. Kampanya dahilinde biletinizi 09 Eylül 2015 – 04 Ekim 2015 tarihleri arasında sadece Türk Hava Yolları satış ofislerinden (acente ve internet satışı olmayacaktır) satın alabilirsiniz.

THY'den asker ve polise yüzde 50 indirim

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

jackalxxxx ~ 3 yıl önce
Bazı arkadaşlar yorumlarında o işe bilerek girdin 2000 tl üzeri maaş alıyorsun demiş. İndirim için gereksiz yorum yapmış. Madem ben bu işe bilerek girdim,isteyerek girdim. Yiyiyorsa sende gir kap %50 indirimi tamam bebeğim. Hadi şimdi git kumda oyna.burası ağlayan bebeklerin oyun parkı değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Adem Asar ~ 3 yıl önce
Askerlik polislik sadece maaşa yapılacak işler değildir. Mangal gibi bir yürek, vatan ve millet sevgisi gerektirir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bravo ~ 3 yıl önce
sehit ailelerine her zaman %50 indirimli olmali ne yapsak haklarini odeyemeyiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cengo ~ 3 yıl önce
Bu ülkede son 30 yılda en çok şehidi asker ve polis verdi, daha fazla konuşmaya gerek bile yok, niye diyenlereydi lafım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000