10 Nisan 2014, Perşembe 18:25:46

THY'DEN AKŞAM BOMBASI!

Türk Hava Yolları’nda Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Faruk Çizmecioğlu, sürpriz bir şekilde izne ayrıldı.
  • Sevgili Faruk kardesimi tanimayanlara sesleniyorum. O axam gibi adamdir. Kokune iyi bakan anlar. Hesabina gelmeyen birkaç kisinin kisiliksiz yorumlarini iade edjyorum. O özel biridjr bunu bazi asalaklar zamanla anlayacak rezil olacaklardır. Seviyesizlige gerek yok.2
  • ne olmuş ne olmuş
  • Ayni adam cok sayida yorum yazmis. Sormak lazim sen nereden biliyorsun bu kadar cok bilgiyi. Basbakanin isi gucu yok telefon acip sunu bunu gorevden alin diyecek. Guldurmeyin adami. Herkes goreve gelir, birgun koltugunu birakir.
  • Faruk Bey herzaman haklinin yanindadir.Hukumete filan bayrak acmamistir.Bunu boyle gosterenler THY icindeki cemaatcilerdir.Sn.Basbakan bunu yutmaz.Nafile ugrasiyorsunuz....

Türk Hava Yolları’nda Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Faruk Çizmecioğlu, sürpriz bir şekilde izne ayrıldı.

THY Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı Faruk Çizmecioğlu’nun THY’deki görevinden alındığı iddia edildi.

Çizmecioğlu’nun ani bir kararla iki haftalık izne ayrıldığı kaydedilirken izin sonrası THY ile ilişiğini keseceği öne sürüldü.

Faruk Çizmecioğlu’nun ayrılmasının perde arkasında neler olduğu ise henüz bilinmiyor.

Bu arada yarınki yönetim kurulu toplantısında kritik kararlar alınabileceği de belirtildi.

FARUK ÇİZMECİOĞLU KİMDİR?
1966 tarihinde doğan Faruk Çizmecioğlu, 1987 yılında  Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun oldu.

Altı yıl boyunca Oyak Renault Firması lojistik departmanında farklı pozisyonlarda görev aldıktan sonra Uluslararası Dış Ticaret alanında çalıştı.

2004 yılında Türk Hava Yolları’nda göreve başlayan Çizmecioğlu, 2004-2009 tarihleri arasında Pazarlama ve Satış Başkanlığı görevini üstlenmiş ardından 2010 yılında pazarlama ve satıştan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi. 

Yaptığı çalışmalar neticesinde 2011 yılında yapılan bir araştırmada yılın en iyi 25 pazarlama yöneticisi içinde birinci seçilen Çizmecioğlu, pazarlama ve satıştan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürüyordu.

Öte yandan Çizmecioğlu, Sunexpress ve THY Teknik’te de Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapıyor.

©AirportHaber ÖZEL

THY'DEN AKŞAM BOMBASI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (75)

ali cizmecioglu ~ 3 yıl önce
Sevgili Faruk kardesimi tanimayanlara sesleniyorum. O axam gibi adamdir. Kokune iyi bakan anlar. Hesabina gelmeyen birkaç kisinin kisiliksiz yorumlarini iade edjyorum. O özel biridjr bunu bazi asalaklar zamanla anlayacak rezil olacaklardır. Seviyesizlige gerek yok.2

Yanıtla

Kalan karakter 1000
isimsiz ~ 4 yıl önce
ne olmuş ne olmuş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Ayni adam cok sayida yorum yazmis. Sormak lazim sen nereden biliyorsun bu kadar cok bilgiyi. Basbakanin isi gucu yok telefon acip sunu bunu gorevden alin diyecek. Guldurmeyin adami. Herkes goreve gelir, birgun koltugunu birakir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Takip ~ 4 yıl önce
İyi takip ediyorsun bakıyorum.Sana ne bu kadar?Senin için Faruk'un gitmesi niye bu kadar önemli????
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Faruk Bey herzaman haklinin yanindadir.Hukumete filan bayrak acmamistir.Bunu boyle gosterenler THY icindeki cemaatcilerdir.Sn.Basbakan bunu yutmaz.Nafile ugrasiyorsunuz....

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000