18 Mart 2009, Çarşamba 13:08:48

THY'den Air Bosna'ya uçak takviyesi

Türk Hava Yolları (THY), yüzde 49'una ortak olduğu Bosna Havayolları'nın (Air Bosna) filosunu güçlendirmek için Boeing 737-400 tipi uçak takviyesi yapacak.
  • Önce şu lionu adınızdan kaldırın,millet size laf çakayım derken koskoca GS'nin alameti farikası elden gidiyor ben bile bir fenerli olarak lion'a laf ettirmem.Nick mi kalmaı yaw!Bi de burası politika forumu değil terlik ve deve muhabbeti yapmak istiyorsanız başka yerler var (bu arada o kurbanın neden kesildiğini bir araştırın istersen,yani günde üç öğün bilip bilmeden kul hakkı alınan ve çoğu da AKP li falan olmayan insanlar bir uçak giderken arkasından kurban kesmeye neden ahdetmiş olabilirler bir öğreniverin )
  • Herkes birbirine saldirmaktan, adam gibi yorum yapamamis! :) Ben izin verirseniz (!) konuya farkli bir açidan bakmak istiyorum: Neden ATR uçaklari Turkiye'de kullanilmiyor gerçekten? Fikri olan var mi?
  • moscow lions sen ne kadar arsız bir insansın. nickini değiştir ya da sus.
  • ya moscow menseeli arkadas, sen kendine lion felan demesen. yorumlarini takip ediyorum, bir lionun karakteri ile örtüsecek bir asalet simdiye kadar tespit edemedim. iki tane sloganin var. her yazdigin yorum terlik veya deve ile bitiyor. bu iki nesneyi bu kadar konu ile nasil iliskilendirebildigini anlayabilmis degilim.!!!

THY, filosunda iki ATR 72 tipi turboprob uçağı bulunan şirkete, yolcu sayısını artırmak için ilk etapta B 737-400 uçak vermeyi kararlaştırdı. THY yetkilileri, görüşmelerin devam ettiğini, kısa süre sonra B 737-400 uçağının Air Bosna'ya verilmesi ile ilgili anlaşmanın imzalanacağını söyledi.

Mustafa GÜN
ZAMAN

THY'den Air Bosna'ya uçak takviyesi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 9 yıl önce
Önce şu lionu adınızdan kaldırın,millet size laf çakayım derken koskoca GS'nin alameti farikası elden gidiyor ben bile bir fenerli olarak lion'a laf ettirmem.Nick mi kalmaı yaw!Bi de burası politika forumu değil terlik ve deve muhabbeti yapmak istiyorsanız başka yerler var (bu arada o kurbanın neden kesildiğini bir araştırın istersen,yani günde üç öğün bilip bilmeden kul hakkı alınan ve çoğu da AKP li falan olmayan insanlar bir uçak giderken arkasından kurban kesmeye neden ahdetmiş olabilirler bir öğreniverin )

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Herkes birbirine saldirmaktan, adam gibi yorum yapamamis! :) Ben izin verirseniz (!) konuya farkli bir açidan bakmak istiyorum: Neden ATR uçaklari Turkiye'de kullanilmiyor gerçekten? Fikri olan var mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
moscow lions sen ne kadar arsız bir insansın. nickini değiştir ya da sus.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ya moscow menseeli arkadas, sen kendine lion felan demesen. yorumlarini takip ediyorum, bir lionun karakteri ile örtüsecek bir asalet simdiye kadar tespit edemedim. iki tane sloganin var. her yazdigin yorum terlik veya deve ile bitiyor. bu iki nesneyi bu kadar konu ile nasil iliskilendirebildigini anlayabilmis degilim.!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000