16 Haziran 2011, Perşembe 12:28:06

THY'DEN AIR BOSNA'DA DEĞİŞİKLİK

Türk Hava Yolları Air Bosna'da görev değişimi yaptı. Okan Uluocak'ın yerine kim atandı?
  • Yoksa abuk subuk yorumlar yazamayacaktiniz. Tebrikler thy buyuksun, avrupa dadunya da senin. Hedef buyuk amaulkemizde dusundugunu sananlar sana 3 beden kucuk.
  • 20 Yıldan fazla THY'na hizmet etmiş Romanya, İsviçre son olarak Avusturya'da müdürlük yapmış adamı tanımıyorsun da uzman iken Bosna'ya Gn.Md.Yrd.olmuş adamı mı tanıyorsun? Kargaları bırak sana bademler bile güler artık. Ha bu adamın kim olduğunu bir de kanka'n Okan'a sor, adamsa sana kim olduğunu söyler. Sen de bir özür dilersin artık.
  • Adam gibi adam'ın, torpilsiz:)) (Sn.Uluocak) THY'deki yükselişini/kariyerini sırasıyla buraya yazın bakalım kaç basamak birden atlamış, bir de bu torpilli adamınkini yazın bakalım, aradaki farkı anlayabilecek kapasitede misiniz? Yurtdışında özgün çalışma yapmanın ne demek olduğunu bilmeyen cahiller ise bu işlerin merkeze bağlı olduğunu öğrensinler. Torpilin varsa özgün olursun yoksa adamlığın ile 100 numara olursun.
  • kardesim adam gibi adami aldiniz hic tanimadimiz birini getirdiniz yaaa bu torpille gelen müdürler halen eski senaryolar adam birak avusturyada kalsin yok olmaz adam torpilliya havayollarinin genel müdür yardimcisi yapacaksiniz yazik bu insanlara yazik insanlarin kaderi yle oynuyorlar
Türk Hava Yolları'nın ortak olduğu Air Bosna'da Genel Müdür Yardımcısı Okan Uluocak, görevinden alınarak merkeze çekildi.

Uluocak’tan boşalan koltuğa ise Avusturya’nın başkenti Viyana’da görev yapan Ali Rıza Mortaş getirildi.

THY Viyana Müdürü Ali Rıza Mortaş, 2008 yılından beri bu görevi yürütüyordu.

©Airporthaber.com
THY'DEN AIR BOSNA'DA DEĞİŞİKLİK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (12)

Misafir ~ 7 yıl önce
Yoksa abuk subuk yorumlar yazamayacaktiniz. Tebrikler thy buyuksun, avrupa dadunya da senin. Hedef buyuk amaulkemizde dusundugunu sananlar sana 3 beden kucuk.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
20 Yıldan fazla THY'na hizmet etmiş Romanya, İsviçre son olarak Avusturya'da müdürlük yapmış adamı tanımıyorsun da uzman iken Bosna'ya Gn.Md.Yrd.olmuş adamı mı tanıyorsun? Kargaları bırak sana bademler bile güler artık. Ha bu adamın kim olduğunu bir de kanka'n Okan'a sor, adamsa sana kim olduğunu söyler. Sen de bir özür dilersin artık.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Adam gibi adam'ın, torpilsiz:)) (Sn.Uluocak) THY'deki yükselişini/kariyerini sırasıyla buraya yazın bakalım kaç basamak birden atlamış, bir de bu torpilli adamınkini yazın bakalım, aradaki farkı anlayabilecek kapasitede misiniz? Yurtdışında özgün çalışma yapmanın ne demek olduğunu bilmeyen cahiller ise bu işlerin merkeze bağlı olduğunu öğrensinler. Torpilin varsa özgün olursun yoksa adamlığın ile 100 numara olursun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
kardesim adam gibi adami aldiniz hic tanimadimiz birini getirdiniz yaaa bu torpille gelen müdürler halen eski senaryolar adam birak avusturyada kalsin yok olmaz adam torpilliya havayollarinin genel müdür yardimcisi yapacaksiniz yazik bu insanlara yazik insanlarin kaderi yle oynuyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000