11 Temmuz 2012, Çarşamba 18:32:43

THY'DEN AIR BOSNA AÇIKLAMASI

Türk Hava Yolları (THY) 2008 yılında yüzde 49 hissesini aldığı Air Bosna'nın tüm hisselerinin devri konusunda Kamuyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) açıklama yaptı. İşte Türk Hava Yolları'nın KAP'a yaptığı açıklama...
  • bosna, suriye abuk sabuk sponsorluklar ve ortalığa saçılan paraların yanısıra şu anadolujet fiyaskosunu da bi yol açıklasınlar hele. hani sonu başından belli derler ya. gelsinler onlara hub kurmayı avrupa tesciliyle uçmayı ve daha beceremedikleri ne varsa sevabına öğretivereyim, maaş, makam, araç ve beceriksizlik sigortası poliçesi istemem, sevap olsun maksat.
  • tabi tabi arkadaşım havacılığı sadece siz biliyorsunuz,bu işlerden sizden başka anlayan yok !! sizin vizyon dediğiniz şey deneme,yanılma yoluyla internet havacılığı yapmaya çalışmanızdan iabret.göle yoğurt mayalamaya çalışan nasrettin hoca misali ya tutarsa hesabı.daha esb,ayt,adb gibi önemli meydanlara bile hala hub kuramayan thy bosna'da hub kuracaktı öyle değil mi ? güldürmeyin insanı.bosna'daki zarar en az 30 milyon dolar para da bol nasılsa zarar etsen de önemi değil,hesap soran da yok zaten.denedim olmadı ya tutarsa hesabı.havacılık tecrübemiz olmasa neredeyse bize bile yutturacaksınız az kalsın başarılıyız,becerikliyiz diye ama o biraz zor.dünyadaki büyük havayolu şirketleri adam gibi hub kuruyorlar ve saçma sapan zararlar etmiyorlar.gelin size havacılık nasıl yapılır öğretelim.vah thy vah.şirketin hertarafını torpilli havacılık fakiri adamlarla doldurursanız ve tecrübeli insanlara fırsat tanımazsanız böyle şeyler çok normal.dua edelim de 80 yıllık şirketi batırmasınlar.
  • İstermisiniz THY Air Bosna daki yöneticileri de terfi ettirsin:))))
  • Gencler ne kadar dar vizyonlusinuz hep elestiri hep elestiri, rakip tasiyicilarin kac tane hub lari var biliyor musunuz? Avrupa icinde thy nin ortagi bir firmanin stratejik onemini biliyor musunuz? Buyuk Havayollari daha buyuk olmak icin neler yapiyor takip ediyor musinuz? Biraz gezin okuyun arastirin ,

Türk Hava Yolları (THY), geçtiğimiz Haziran ayında Kamuyu Aydınlatma Platformu'na Air Bosna'daki ortaklığı sonlandırma ve hisselerinin devrine ilişkin kararını açıklamıştı.

Türk Hava Yolları'ndan yaklaşık bir saat önce Kamuyu Aydınlatma Platformu'na yaptığı yeni açıklama şöyle denildi;

İlgi: 14.06.2012 tarihli Özel Durum Açıklamamız

İlgi yazımızda bahsekonu Hisse Devir Sözleşmesi taraflarca imzalanmış olup tescil işlemlerine başlanmıştır. Gelişmeler hakkında bilahere bilgi verilecektir.   

Kamuoyuna saygılarımızla arz ederiz.

THY'DEN AIR BOSNA AÇIKLAMASI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (7)

anadolujet-esb hub ~ 6 yıl önce
bosna, suriye abuk sabuk sponsorluklar ve ortalığa saçılan paraların yanısıra şu anadolujet fiyaskosunu da bi yol açıklasınlar hele. hani sonu başından belli derler ya. gelsinler onlara hub kurmayı avrupa tesciliyle uçmayı ve daha beceremedikleri ne varsa sevabına öğretivereyim, maaş, makam, araç ve beceriksizlik sigortası poliçesi istemem, sevap olsun maksat.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dar vizyon diyene :)) ~ 6 yıl önce
tabi tabi arkadaşım havacılığı sadece siz biliyorsunuz,bu işlerden sizden başka anlayan yok !! sizin vizyon dediğiniz şey deneme,yanılma yoluyla internet havacılığı yapmaya çalışmanızdan iabret.göle yoğurt mayalamaya çalışan nasrettin hoca misali ya tutarsa hesabı.daha esb,ayt,adb gibi önemli meydanlara bile hala hub kuramayan thy bosna'da hub kuracaktı öyle değil mi ? güldürmeyin insanı.bosna'daki zarar en az 30 milyon dolar para da bol nasılsa zarar etsen de önemi değil,hesap soran da yok zaten.denedim olmadı ya tutarsa hesabı.havacılık tecrübemiz olmasa neredeyse bize bile yutturacaksınız az kalsın başarılıyız,becerikliyiz diye ama o biraz zor.dünyadaki büyük havayolu şirketleri adam gibi hub kuruyorlar ve saçma sapan zararlar etmiyorlar.gelin size havacılık nasıl yapılır öğretelim.vah thy vah.şirketin hertarafını torpilli havacılık fakiri adamlarla doldurursanız ve tecrübeli insanlara fırsat tanımazsanız böyle şeyler çok normal.dua edelim de 80 yıllık şirketi batırmasınlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
İstermisiniz THY Air Bosna daki yöneticileri de terfi ettirsin:))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dar vizyon ~ 6 yıl önce
Gencler ne kadar dar vizyonlusinuz hep elestiri hep elestiri, rakip tasiyicilarin kac tane hub lari var biliyor musunuz? Avrupa icinde thy nin ortagi bir firmanin stratejik onemini biliyor musunuz? Buyuk Havayollari daha buyuk olmak icin neler yapiyor takip ediyor musinuz? Biraz gezin okuyun arastirin ,

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000