13 Şubat 2011, Pazar 08:59:55

THY'DEN ACENTELERE ÖDÜL YAĞMURU

THY acentelere ödül yağdırdı.
  • İzmir'deki pazar payı kaybı hiç araştırıldımı? :)))))
  • Pegasus air deki Acentalik iptalinden sayin ALI SABANCI nin acaba haberi varmi....???? Yoksa DUSSELDORFTAKI ilgilenmiyen bir personeller gibi bir personellmi Acentalik Iptalmi etti....????
  • Nasil olduda Acentalar icin masrafta bulundunuz gözlerim yasardi. Bu masrafi bir köseye yazmislardir bir türlü Acentalardan geri cikarilar bunu.
  • Erzurum a su ana kadar gelen en akilli durust saygili ve is bilen mudur simdiki mudurdur. Basarilarinizin devamini dileriz mudurum... Haksiz yere insanlari sikayet etmek vazgecin, isinizi durust yapin o zaman siz de dogruyu gorursunuz .
Türk Hava Yolları (THY) İzmir Satış Müdürlüğü, 2010 yılı satışlarına göre 9 acenteye plaket verdi.

Pazarlama ve Satış Başkan Yardımcısı Halil İbrahim Polat’ın da katıldığı törende dış hat satışları, THY payı yüksek dış hat satışları ve iç - dış hat satışlarına göre ilk üçe giren acenteler ödüllendirildi. Törende ayrıca, THY’nın yeni ürünü comfort kabin tanıtım filmi ile business class konseptinin yeni yüzü tanıtıldı.

(Hürriyet)
THY'DEN ACENTELERE ÖDÜL YAĞMURU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 7 yıl önce
İzmir'deki pazar payı kaybı hiç araştırıldımı? :)))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Pegasus air deki Acentalik iptalinden sayin ALI SABANCI nin acaba haberi varmi....???? Yoksa DUSSELDORFTAKI ilgilenmiyen bir personeller gibi bir personellmi Acentalik Iptalmi etti....????

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Nasil olduda Acentalar icin masrafta bulundunuz gözlerim yasardi. Bu masrafi bir köseye yazmislardir bir türlü Acentalardan geri cikarilar bunu.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Erzurum a su ana kadar gelen en akilli durust saygili ve is bilen mudur simdiki mudurdur. Basarilarinizin devamini dileriz mudurum... Haksiz yere insanlari sikayet etmek vazgecin, isinizi durust yapin o zaman siz de dogruyu gorursunuz .

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000