30 Mart 2017, Perşembe 11:35:53

THY'den ABD seferlerine özel yeni kulaklık

Yolcu memnuniyetini ve uçuş konforunu sürekli artırmayı hedefleyen Türk Hava Yolları, kıtalararası uçuşlarının ekonomi sınıfında yolculara yeni model kulaklıklar sunuyor.
  • Bu kararın ekonomik olduğu çok açık.Şimdi eğer bunu engelleyecek bir önlem alınırsa emin olun bu ahlaksızlar bu işi artık buraya şu şirketler uçamaza kadar getirirler.
  • La arkadas bi kerede bişeye kulp takmayin ,buraya kötu yorum yapanlari cok merak ediyorum acaba evde jakuzili yataklari mi varda ,uçakta rahatlik istiyorlar
  • Türkiye ve kurumlarına gelen zarardan nemalanan vataninı milletini ve değerlerini aşağılayıp hakaret eden şahıslar kına yakın kına....
  • Emiratesin 10 yil gerisinden gidiyoruz resmen adamlarin first klasi 7 yildizli otel gibi bizimkiler kulaklik diyor hala

Yolcu memnuniyetini ve uçuş konforunu  sürekli artırmayı hedefleyen Türk Hava Yolları, kıtalararası uçuşlarının ekonomi sınıfında yolculara yeni model kulaklıklar sunuyor.

Bugünden itibaren tüm Amerika seferlerinde yolcumuzun kullanımına sunulan kulaklıklar, Mayıs ayı itibariyle tüm kıtalararası uçuşların ekonomi sınıfında yolcularımızla buluşacak.

Uzun uçuş saatlerine göre özel tasarlanmış, yüksek ergonomi ve ses kalitesine sahip  kulak üstü (headset) kulaklıklarımız,  ödüllü uçak içi eğlendirici sistemlerimizle birlikte yolcumuza daha konforlu bir uçuş deneyimi sunuyor.

Ödüllü uçak içi eğlendirici sistemimiz Planet’in sunduğu binlerce saat müzik ve film deneyimini konforlu ve çok daha kaliteli ses düzeyine sahip yeni nesil kulaklıklarla yolcularımıza sunuyoruz.

Türk Hava Yolları, tüm uçak içi ürünlerde marka işbirlikleri ve ürün-hizmet geliştirici faaliyetler ile yolcusunun memnuniyeti odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.

THY'den ABD seferlerine özel yeni kulaklık

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (44)

Ekonomik karar ~ 1 yıl önce
Bu kararın ekonomik olduğu çok açık.Şimdi eğer bunu engelleyecek bir önlem alınırsa emin olun bu ahlaksızlar bu işi artık buraya şu şirketler uçamaza kadar getirirler.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Thy dusmanlarina ~ 1 yıl önce
La arkadas bi kerede bişeye kulp takmayin ,buraya kötu yorum yapanlari cok merak ediyorum acaba evde jakuzili yataklari mi varda ,uçakta rahatlik istiyorlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kına yakın ~ 1 yıl önce
Türkiye ve kurumlarına gelen zarardan nemalanan vataninı milletini ve değerlerini aşağılayıp hakaret eden şahıslar kına yakın kına....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Emirates ~ 1 yıl önce
Emiratesin 10 yil gerisinden gidiyoruz resmen adamlarin first klasi 7 yildizli otel gibi bizimkiler kulaklik diyor hala

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Boş laf yapmayın ~ 1 yıl önce
Emirates in first classını değil businessnı doldurcak kadar yolcu olsa da bizde first e geçsek demi :)) emiratesin bilet paralarından haberin varmı. Veya onların ekonomi sınıfından bizinki daha iyi olduğunu. Arz talep dengesi. Siz o güzel pırıl pırıl kafalarınızı böyle şeylerle yormayın thy düşünür bunları ;)

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000