01 Mart 2011, Salı 08:45:45

THY'DEN 30 SANİYE İÇİN 1 MİLYON DOLAR

83 yıllık Oscar Ödülleri töreninde Türkiye açısından bir ilk yaşandı...
  • İşin içinde olmayıp neyin ne olduğunu bilmeden yorum yazan arkadaşlar hepinize söylüyorum, bizi çok güldürüyorsunuz. Uçağın iki gün gelmeyeceğini söyleyen sivri zekalı arkadaşım bunu nereden çıkardın bimiyorum ama giden ekip uçağı bırakıp istirahat için otele giderken orada bekleyen ekip iki saat sonra dönüş için havalanacak. Reklam için ödenen paralara gelince, birincisi "size ne" ikincisiyse reklamlar başladığından beri artan yolcu sayısını görseniz dudağınız uçuklar. THY dünyanın doğusunu batısına bağlayan en büyük şirket olmak yolunda inanılmaz bir hızla ilerliyor, sefer dönüşü (özellikle dış hat) alçalmada bize gelen bağlantılı sefer listesi her geçen gün uzuyor. Saçmalamayı bırakın da artık Türk Hava Yollarımızla gurur duymaya bakın
  • 1 milyon kobeye verilen para degil, 1 milyon reklam icin toplam verilen para degil. 1 milyon bu reklamin sadece oskar icinde bir seferlik gosterimi icin verilen para.
  • bilmeden konuşmayalım 1 milyon kobe ye değil. reklam için toplam verilen para
  • gitti para...
83 yıllık Oscar Ödülleri töreninde Türkiye açısından bir ilk yaşandı ve ABC kanalının canlı yayını sırasındaki reklamlarda THY’nin son reklamı ekranlara geldi.

Gecede 30 saniyelik bir reklam için 1 milyon dolar ödeniyor.

Bu arada THY, 3 Mart’ta İstanbul - Los Angeles seferlerini başlatıyor.

Böylece THY, Kobe Bryant'lı reklamıyla da ilk kez Oscar gecesinde görücüye çıkmış oldu.

(Vatan)
THY'DEN 30 SANİYE İÇİN 1 MİLYON DOLAR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (21)

Misafir ~ 7 yıl önce
İşin içinde olmayıp neyin ne olduğunu bilmeden yorum yazan arkadaşlar hepinize söylüyorum, bizi çok güldürüyorsunuz. Uçağın iki gün gelmeyeceğini söyleyen sivri zekalı arkadaşım bunu nereden çıkardın bimiyorum ama giden ekip uçağı bırakıp istirahat için otele giderken orada bekleyen ekip iki saat sonra dönüş için havalanacak. Reklam için ödenen paralara gelince, birincisi "size ne" ikincisiyse reklamlar başladığından beri artan yolcu sayısını görseniz dudağınız uçuklar. THY dünyanın doğusunu batısına bağlayan en büyük şirket olmak yolunda inanılmaz bir hızla ilerliyor, sefer dönüşü (özellikle dış hat) alçalmada bize gelen bağlantılı sefer listesi her geçen gün uzuyor. Saçmalamayı bırakın da artık Türk Hava Yollarımızla gurur duymaya bakın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
1 milyon kobeye verilen para degil, 1 milyon reklam icin toplam verilen para degil. 1 milyon bu reklamin sadece oskar icinde bir seferlik gosterimi icin verilen para.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
bilmeden konuşmayalım 1 milyon kobe ye değil. reklam için toplam verilen para

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
gitti para...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000