15 Ağustos 2016, Pazartesi 10:25:17

THY'den 15 Temmuz Zaferine özel jest

Türk Hava Yolları, 15 Temmuz Demokrasi Zaferini, filosundaki 8 uçak ile yaşatacak.
  • Ömer Halisdemir kahraman şehidimizin ruhu şad olsun.
  • THY CİP SALONUNA 15 TEMMUZDAN ESİNLENDİĞİ İSMİ VERMEKTEN VAZGEÇTİ. O ZAMANDA YORUM YAZIP İSMİ BİR UÇAĞA VERİN BARİ DEMİŞTİK.SEMALARDA DOLAŞIR GÜZEL OLUR DEMİŞTİK. VUR DEYİNCE ÖLDÜRÜYORLAR, VE DE YAĞCILIKTAN VAZGEÇMİYORLAR.ALLAH İSLAH ETSİN.
  • Thy neden uçakların ismisi degistiriyor ismi olmayan 777 ce a330lar var onlara iaim kunuluraa daha iyi olur
  • Isim verirken ulkede olmayan seylere ozeniliyor anlasilan.

Türk Hava Yolları, 15 Temmuz Demokrasi Zaferini, filosundaki 8 uçak ile yaşatacak.

Türkiye’nin bayrak taşıyıcı havayolu şirketi, 15 Temmuz 2016 gecesi yaşanan hain girişim sonrasında ülke bütünlüğünün korunması adına sergilediği yaklaşımı taçlandırıyor. 

Milli havayolu, Cumhurbaşkanımız Sn. Recep Tayyip Erdoğan önderliğinde tüm vatandaşlarımızın yekvücut hâlde elde ettiği milli irade zaferini, filosundaki uçaklarda yaşatacak.

15 Temmuz gecesi milli iradenin ülke genelindeki en yoğun mücadelelerinin verilip, büyük zafer elde edilen; Beştepe, Saraçhane, Çengelköy, Kavacık, Kazan, Acıbadem, Atışalanı  ve Gölbaşı semtlerinin isimleri filodaki 8 uçağa veriliyor.

Türk Hava Yolları bu girişimiyle birlikte, tarihinde birçok kez sergilediği milli değerlere olan hassasiyetini bir kez daha vurgulayarak, şerefle taşıdığı ‘Türkiye’nin Milli Havayolu’ unvanının gereğini yerine getirmenin gururunu yaşıyor.

Dünyanın en çok ülkesine uçan havayolu şirketi olarak; hayata geçirdiği çok sayıda yatırım faaliyeti, genişleyen filosu, elde ettiği büyüme rakamları, dünya havayolu trafiğinin merkezi olan İstanbul’daki benzersiz konumu ve kaydettiği önemli başarılarla bugün, küresel havacılık sektöründeki öncü konumu ve gücünü pekiştiren Türk Hava Yolları, tüm gayreti ile aziz milletine en iyi şekilde hizmete devam edip, ülkesinin uluslararası arenada gurur kaynağı olmayı istikrarla sürdürmeyi hedefliyor.

THY'den 15 Temmuz Zaferine özel jest

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Nicky ~ 2 yıl önce
Ömer Halisdemir kahraman şehidimizin ruhu şad olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
CİP SALONU ~ 2 yıl önce
THY CİP SALONUNA 15 TEMMUZDAN ESİNLENDİĞİ İSMİ VERMEKTEN VAZGEÇTİ. O ZAMANDA YORUM YAZIP İSMİ BİR UÇAĞA VERİN BARİ DEMİŞTİK.SEMALARDA DOLAŞIR GÜZEL OLUR DEMİŞTİK. VUR DEYİNCE ÖLDÜRÜYORLAR, VE DE YAĞCILIKTAN VAZGEÇMİYORLAR.ALLAH İSLAH ETSİN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Isimsiz ucaklar var ~ 2 yıl önce
Thy neden uçakların ismisi degistiriyor ismi olmayan 777 ce a330lar var onlara iaim kunuluraa daha iyi olur

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Demokrasi ~ 2 yıl önce
Isim verirken ulkede olmayan seylere ozeniliyor anlasilan.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000