15 Ekim 2009, Perşembe 17:50:55

THY'DEKİ SEÇİM SONA ERDİ

Türk Hava Yolları Genel Müdürlüğü’ndeki çalışanların oy kullandığı Hava-İş sendikası genel seçimi öncesi delegelerin belirleneceği seçimde sonuçlar açıklandı…
  • GENEL MÜDÜRLÜKTE MEVCUT YÖNETİM BU ZAMANA KADAR HİÇ SEÇİM KAZANMADIKİ KAYIP ETSİN THY DE SEÇİM BİTMEDİ ANADOLUYU KARGOYU UNUTMAYIN BİRDE 14 ARALIKTA UTANACAGINIZ ŞEYLERİ YAZMAKTAN KAÇININ ONDAN SONRA YAZACAK ELİNİZDE MALZEME KALSIN
  • Ali Gülçiçek, Hasan Biçer, Bahadır Altan ve Atilay Ayçin listesi olarak mı girilecek genel kurul seçimine? Bu durumda da muhalefet bölünmeyecek mi?
  • Arkadaşlar Genel Müdürlük Delege seçimlerinde mevcut yönetim 228 Ali GÜLÇİÇEK önderliğindeki Muhalefet liste 413 oy alarak 21 Delege ve Yeşilköy Satış Müdürlüğününde 2 Delegesini ezici bir çoğunlukla kazanmıştır.Ben Denel Müdürlük çalışanlarını ve Ali Gülçiçeğinin ekibini canı gönülden kutluyorum.Şimdi benim tavsiyem herkes şapkasını önüne koyup tavizler verilmesi gerekiyorsa muhakkak verilerek Uçuş İşletmede tek listenin çıkartılmasıdır yoksa bütün emekler boşa gidecek arkadaşlar.Gönül isterki bugüne kadar seçilmiş Delegelerin birleşip Uçuş İşletme seçimlerine el koymasıdır birleşmek ve tek liste çıkarmak anlamında lütfen bunu yapın ve Haramilerin saltanatını yıkın arkadaşlar.
  • mesele Ayçin'in yemesi içmesi özel hatayı değildir. mesele mücadeleye,çağın şartlarına ve işe bakış açısıdır. Ayçin bu güne kadar görevini yapmış ve bu anlamda miyadını doldurmuştur. değişim zamanı gelmiştir. diyalog yanlısı bir yönetim iş başına gelmelidir.

Muhalefetle Atilay Ayçin’in katıldığı delege seçiminde muhalefet 428, mevcut yönetim ise 213 oy aldı.

Bu sonuçla birlikte muhalefet, genel merkez binasındaki 21 delegeyi genel seçimdeki oy kullanımında belirleme hakkında sahip oldu.

Bu 21 kişi genel kurulda muhalefet olarak bulunacak ve yeni iktidarı şekillendirecek.

THY'DEKİ SEÇİM SONA ERDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 9 yıl önce
GENEL MÜDÜRLÜKTE MEVCUT YÖNETİM BU ZAMANA KADAR HİÇ SEÇİM KAZANMADIKİ KAYIP ETSİN THY DE SEÇİM BİTMEDİ ANADOLUYU KARGOYU UNUTMAYIN BİRDE 14 ARALIKTA UTANACAGINIZ ŞEYLERİ YAZMAKTAN KAÇININ ONDAN SONRA YAZACAK ELİNİZDE MALZEME KALSIN

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Ali Gülçiçek, Hasan Biçer, Bahadır Altan ve Atilay Ayçin listesi olarak mı girilecek genel kurul seçimine? Bu durumda da muhalefet bölünmeyecek mi?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Arkadaşlar Genel Müdürlük Delege seçimlerinde mevcut yönetim 228 Ali GÜLÇİÇEK önderliğindeki Muhalefet liste 413 oy alarak 21 Delege ve Yeşilköy Satış Müdürlüğününde 2 Delegesini ezici bir çoğunlukla kazanmıştır.Ben Denel Müdürlük çalışanlarını ve Ali Gülçiçeğinin ekibini canı gönülden kutluyorum.Şimdi benim tavsiyem herkes şapkasını önüne koyup tavizler verilmesi gerekiyorsa muhakkak verilerek Uçuş İşletmede tek listenin çıkartılmasıdır yoksa bütün emekler boşa gidecek arkadaşlar.Gönül isterki bugüne kadar seçilmiş Delegelerin birleşip Uçuş İşletme seçimlerine el koymasıdır birleşmek ve tek liste çıkarmak anlamında lütfen bunu yapın ve Haramilerin saltanatını yıkın arkadaşlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
mesele Ayçin'in yemesi içmesi özel hatayı değildir. mesele mücadeleye,çağın şartlarına ve işe bakış açısıdır. Ayçin bu güne kadar görevini yapmış ve bu anlamda miyadını doldurmuştur. değişim zamanı gelmiştir. diyalog yanlısı bir yönetim iş başına gelmelidir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000