12 Mayıs 2013, Pazar 10:43:22

THY'DEKİ KRİZ ÇÖZÜLDÜ

Türk Hava Yolları'nda Çarşamba günü yapılacağı açıklanan grev öncesindeki yönetim krizi çözüldü, Temel Kotil Pazartesi görevinin başında olacak...
  • Cv'sine bakınca göreceğiniz tek şey akademisyenliktir. Ne ticaretten anlar ne şirket yönetmekten, ne insan kaynaklarından nede finanstan. Bu güne kadar bu şirkete getirdiği bir tane yenilik, bir tane proje yoktur. Yerini rahatlıkla dolduracak bu başarının gerçek sahibi bir çok yönetici vardır. Temel'in yerini doldurmak en kolay iştir.
  • Temel bey çok değerli bir şahsiyettir, CV sine bakarsanız anlarsınız, hamdi topçu gibi havacılık ile alakasız bir backgroundu yoktur. Kokpitten, Cabine, Cabinden, tekniğe herkesin sevdiği bir şahsiyettir çok babacan bir insandır, eğer Temel bey şirketten gönderilirse THY çöküş dönemine girebilir, böyle değerli yöneticiler 20-30 yılda bir gelir, bazende hiç gelmez.
  • Bence git ve de geri dönme bu herkes için yararlı olur bu kadar bi haberlik olmaz siz sizin yanınızda yürüyenleri ne hale getirdiniz farkındamısınız bu nedenle yeter artı THY ye zarar verme. Türkiye sadece Rize değil.
  • Her zorlukda yurt dışında olacaksın, verdiğin onayları inkar ediceksin, yönetime ayrı basına ayrı konuşacaksın sonrada koltuğunda kalmak için kendini parçalayacaksın. Yönetim bu kadar sene iyi dayandı

AirportHaber'in THY kaynaklarından edindiği bilgiye göre; Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil'in babasının rahatsızlığı nedeniyle izin talebinde bulunduğu, yönetimin bu talebi onayladığı ancak grev süreci nedeniyle Kotil'in izin kararından vazgeçtiği öğrenildi.

Babasının rahatsızlığı nedeniyle izne çıkmak isteyen ancak THY'deki grev süreci nedeniyle hassas bir döneme girilmiş olmasından dolayı izin kararını kendi isteğiyle askıya alan Kotil'in Pazartesi günü görevinin başında olacağı belirtildi.

THY'de var olduğu söylenen kriz böylelikle sona ermiş oldu.

©AirportHaber

THY'DEKİ KRİZ ÇÖZÜLDÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (116)

cv ~ 5 yıl önce
Cv'sine bakınca göreceğiniz tek şey akademisyenliktir. Ne ticaretten anlar ne şirket yönetmekten, ne insan kaynaklarından nede finanstan. Bu güne kadar bu şirkete getirdiği bir tane yenilik, bir tane proje yoktur. Yerini rahatlıkla dolduracak bu başarının gerçek sahibi bir çok yönetici vardır. Temel'in yerini doldurmak en kolay iştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pilot K ~ 5 yıl önce
Temel bey çok değerli bir şahsiyettir, CV sine bakarsanız anlarsınız, hamdi topçu gibi havacılık ile alakasız bir backgroundu yoktur. Kokpitten, Cabine, Cabinden, tekniğe herkesin sevdiği bir şahsiyettir çok babacan bir insandır, eğer Temel bey şirketten gönderilirse THY çöküş dönemine girebilir, böyle değerli yöneticiler 20-30 yılda bir gelir, bazende hiç gelmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Apron ~ 5 yıl önce
Bence git ve de geri dönme bu herkes için yararlı olur bu kadar bi haberlik olmaz siz sizin yanınızda yürüyenleri ne hale getirdiniz farkındamısınız bu nedenle yeter artı THY ye zarar verme. Türkiye sadece Rize değil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çok normal ~ 5 yıl önce
Her zorlukda yurt dışında olacaksın, verdiğin onayları inkar ediceksin, yönetime ayrı basına ayrı konuşacaksın sonrada koltuğunda kalmak için kendini parçalayacaksın. Yönetim bu kadar sene iyi dayandı

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000