21 Ocak 2015, Çarşamba 23:02:05

THY'DE YILIN TOPLANTISI BAŞLADI

Türk Hava Yolları'nda bütün müdürler, büyümenin sürdüğü 2014 yılını değerlendirmek için Antalya'da toplandı.
  • Arkadaşım sen kargodaki 2 müdüre takmışsın Kartal İmam hatipli diye.ne 2 si bisürü var o okuldan thy de hepside pırlanta gibiler. Biz onları seviyoruz lisede naptıkları tembel olup olmadıkları önemli değil.sana vermedilermi müdürlük belliki onlardansın sende?
  • şirketimiz güzel, çalışanlar güzel , yöneticiler de güzel...kıskananlar çatlasın :)))
  • Şirketimize Allah zeval vermesin
  • Dunyanın takdir ettiği milli havayolumuz olduğu inanmak çok mu zor? THY yöneticilerini başarılarından dolayı tebrik ediyorum.

Türk Hava Yolları, büyümesini sürdürdüğü 2014 yılını Antalya'da değerlendirecek. Rixos Otel'de gerçekleştirilecek toplantıya THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu ve THY Genel Müdürü Temel Kotil ile birlikte THY bünyesinde görev yapan bütün müdürler de katılıyor.

2014 yılında THY'nin yolcu ve filo artışı, havacılıktaki büyümenin yanı sıra 2015 yılı hedeflerinin ele alınacağı motivasyon toplantısının Cuma gününe kadar süreceği öğrenildi.

Bugün başlayan üst düzey buluşmaya katılmak üzere öğleden sonra tüm müdürler Antalya'ya hareket ederek toplantıya katıldı.

Her yıl rutin olarak yapılan, bugün başlayan ve Cuma gününe kadar devam edecek olan toplantının tamamı Antalya'da gerçekleştirilecek.

©AirportHaber

THY'DE YILIN TOPLANTISI BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (48)

2 müdür ~ 3 yıl önce
Arkadaşım sen kargodaki 2 müdüre takmışsın Kartal İmam hatipli diye.ne 2 si bisürü var o okuldan thy de hepside pırlanta gibiler. Biz onları seviyoruz lisede naptıkları tembel olup olmadıkları önemli değil.sana vermedilermi müdürlük belliki onlardansın sende?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Güzel ~ 3 yıl önce
şirketimiz güzel, çalışanlar güzel , yöneticiler de güzel...kıskananlar çatlasın :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Antalya ~ 3 yıl önce
Şirketimize Allah zeval vermesin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 3 yıl önce
Dunyanın takdir ettiği milli havayolumuz olduğu inanmak çok mu zor? THY yöneticilerini başarılarından dolayı tebrik ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000