18 Nisan 2018, Çarşamba 21:38:18

THY'de yeni atamalar yapıldı

Türk Hava Yolları (THY) İcra Komitesi bazı birimlerde yeni atamalar yapıldığını duyurdu.
  • Yorumları okudum... Benimde duyumları m TGS de calısan şefler planlamada calısan lar adam kayırmacılıktan partı yandaşı kişi koruyucuları... Sahipsizlete acımasızca yuklenmeleri sesi cıkmayan garibanlara sureli zor işlere vermeleri.. Evet ciflik gibi keyfe göre oysa eşit agırlık la iş ciddiyet adam kyırmadan idarecilerin siyasetcilerden korkmadan iş yapmaları... Alt tabaka calısan kişiyi ne kosulda ne sürede dikkatle incelemesi planlamayı uyarması
  • doğru bir karar, tebrikler.Her şey online her şey mobil olmuş dünyada.Organizasyonunun büyümesi satışları artırır gelişim sağlar thy 'ye ... ekibi de tebrik ederim.
  • Cem Kozludan gittiğinden beri THY çiftliğe dönüştü ne o eski kalite kaldı, ne ağırlığı çok değişti. Bildiğin otobüs firması oldu. Yazık oldu güzelim firmaya. Tevfik Fikret " yiyin efendiler yiyin bu hanı iştiha sizin..."
  • Antalya İstasyonu PADİŞAH lık tan kurtuldu. Adaletli ALLAH KORKUSU olan hakkı hukuku bilen daima çalışanın yanında olan Mustafa TEZ ve TGS ye yeni atanan genç kardeşlerimiz hayırlı olsun bu Kangreni kesen değişikliğe vesile olan herkesten Allah Razı olsun.

Türk Hava Yolları (THY) İcra Komitesi bazı birimlerde yeni atamalar yapıldığını duyurdu.

THY İcra Komitesi'nin aldığı kararla birlikte;
Online Satış ve Pazarlama Müdürü Cengiz Değirmenci'nin Online Satış Çözümleri Başkan Yardımcısı,
Online İş Geliştirme Şefi Muhammed Zahid Özdoğan'ın Online Servis Yönetimi Müdürü,
Online Pazarlama Şefi Murat Şahin'in Online Ürün Geliştirme Müdürü,
Kurumsal Pazarlama ve Dağıtım Kanalları Başkanlığı'nda mühendis olan İbrahim Sercan Toper'in Kurumsal Satış Raporlama Müdürü,
Antalya İstasyon Müdürlüğü'nde İstasyon Hizmetleri Planlama ve Destek Şefi olan Mustafa Tez'in Antalya İstasyon Müdürü,
Montreal Müdürü Osman Şahan'ın ise İsfahan Müdürü olarak atandığı belirtildi.

THY'de yeni atamalar yapıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (49)

Ulviye karabugday ~ 4 ay önce
Yorumları okudum... Benimde duyumları m TGS de calısan şefler planlamada calısan lar adam kayırmacılıktan partı yandaşı kişi koruyucuları... Sahipsizlete acımasızca yuklenmeleri sesi cıkmayan garibanlara sureli zor işlere vermeleri.. Evet ciflik gibi keyfe göre oysa eşit agırlık la iş ciddiyet adam kyırmadan idarecilerin siyasetcilerden korkmadan iş yapmaları... Alt tabaka calısan kişiyi ne kosulda ne sürede dikkatle incelemesi planlamayı uyarması

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Web ve mobil ~ 4 ay önce
doğru bir karar, tebrikler.Her şey online her şey mobil olmuş dünyada.Organizasyonunun büyümesi satışları artırır gelişim sağlar thy 'ye ... ekibi de tebrik ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Çiftlik ~ 4 ay önce
Cem Kozludan gittiğinden beri THY çiftliğe dönüştü ne o eski kalite kaldı, ne ağırlığı çok değişti. Bildiğin otobüs firması oldu. Yazık oldu güzelim firmaya. Tevfik Fikret " yiyin efendiler yiyin bu hanı iştiha sizin..."

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AYT THY,TGS ~ 4 ay önce
Antalya İstasyonu PADİŞAH lık tan kurtuldu. Adaletli ALLAH KORKUSU olan hakkı hukuku bilen daima çalışanın yanında olan Mustafa TEZ ve TGS ye yeni atanan genç kardeşlerimiz hayırlı olsun bu Kangreni kesen değişikliğe vesile olan herkesten Allah Razı olsun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000