27 Mayıs 2014, Salı 22:15:07

THY'DE YENİ ATAMA

Türk Hava Yolları (THY) yönetim kurulu, bugün aldığı kararla Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak Ahmet Olmuştur'un atanmasına karar verdi.
  • şirkette o kadar odtü mezunu uzman olarak çalışan varken arkadaş füze gibi fırlamış mı birileri arkasından kakdırmışmı ama yinede tebrikler aileye yakın olmayı işine tedavül edebilmiş
  • Sn Ahmet bey yenı gorevınız hayırlı olsun pılot Ada'yı alımlarında tum sınavları gecmış ortalaması yüksek beş dakıkalık kurul mülakatında basarıya bakılmaksızın elenen pılot adaylarının Tekrar mulakata çağrılması konusunda sızden yardım beklıyoruz Dosyaları ınceleyın sızın gıbı cok degerlı kardeslerımızın THY Katkıda bulunacak genclerın elendıgını goreceksınız Allah'ın Hakkı üçtür bız üç degıl ıkıncı bır mulakat şansı ıstıyoruz
  • - Temiz yüzlü bir Anadolu çocuğu... çalışkan ve yetenekli. Daha ne olsun!
  • helal olsun başarıların devamını dileriz daha ileriye insallahhh

Türk Hava Yolları (THY) yönetimi bugün aldığı kararla Gelir Yönetimi Başkanı olarak görev yapan Ahmet Olmuştur'u Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak atadığını açıkladı.

34 yaşındaki Ahmet Olmuştur, 2000 yılında THY Çağrı Merkezi'nde rezervasyon memuru olarak görev yaptı. 2003 yılında Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi'nden mezun oldu. Olmuştur daha sonra 2004-05 yılları arasında New York Long Island üniversitesi, Londra'da European Business School Regent's College ve Paris'te Pole University Leonard de Vinci'de dönüşümlü olarak İşletme Yönetimi yüksek lisansı yaptı. 

2007 senesinde tekrar Türk Hava Yolları'nda iş hayatına başlayan Olmuştur, Gelir Yönetimi Başkanlığı'nda uzman, 2009 yılında Genel Dağıtım Sistemleri Müdürü, 2010 yılında Doğu Avrupa Balkanlar Gelir Yönetimi ve Ücret Müdürü olarak çalıştı.

Ahmet Olmuştur, Ocak 2011 yılından bu yana Gelir Yönetimi Başkanlığını görevini yürütüyordu. Geçtiğimiz Mayıs ayında Faruk Çizmecioğlu'nun Satış ve Pazarlamadan Sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı'ndan ayrılmasıyla, bu göreve vekalet eden Olmuştur, evli ve bir çocuk babası. İngilizce biliyor.

THY konuyla ilgili KAP'a şu açıklamayı yaptı;

"Ortaklığımız Yönetim Kurulu'nca Gelir Yönetimi Başkanı olarak görev yapan Sn. Ahmet Olmuştur'un Genel Müdür (Pazarlama ve Satış) Yardımcılığı'na atanmasına karar verilmiştir."

THY'DE YENİ ATAMA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (60)

temel temelli ~ 1 yıl önce
şirkette o kadar odtü mezunu uzman olarak çalışan varken arkadaş füze gibi fırlamış mı birileri arkasından kakdırmışmı ama yinede tebrikler aileye yakın olmayı işine tedavül edebilmiş

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Pılot adayı ~ 3 yıl önce
Sn Ahmet bey yenı gorevınız hayırlı olsun pılot Ada'yı alımlarında tum sınavları gecmış ortalaması yüksek beş dakıkalık kurul mülakatında basarıya bakılmaksızın elenen pılot adaylarının Tekrar mulakata çağrılması konusunda sızden yardım beklıyoruz Dosyaları ınceleyın sızın gıbı cok degerlı kardeslerımızın THY Katkıda bulunacak genclerın elendıgını goreceksınız Allah'ın Hakkı üçtür bız üç degıl ıkıncı bır mulakat şansı ıstıyoruz

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ademirel ~ 3 yıl önce
- Temiz yüzlü bir Anadolu çocuğu... çalışkan ve yetenekli. Daha ne olsun!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ridvan kıroğlu ~ 3 yıl önce
helal olsun başarıların devamını dileriz daha ileriye insallahhh

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000