06 Haziran 2017, Salı 17:18:51

THY'de yeni atama

Türk Hava Yolları (THY) İcra Komitesi yeni bir atama kararı aldı.
  • Betül kesinlikle doğru bir atamadır. Tecrübeli olduğu bir alanda müdür olması sevindirici. Çalışmayan adam planlamada kalmasın..
  • ekip planlamada bilmem ne müdürü olan zat da kargo'dan geldi. hayatında daha önce ekip planlama nedir bilmiyordu ki orası da thy'deki birçok birim gibi liyakat isteyen bir bölüm o nasıl oraya müdür yapıldı peki? thy'de asıl mesleği veteriner olan müdür bile var ! ayrıca böyle örnekler thy'de sürüsüne bereket bunları bilmiyorsanız ya o şirkette çalışmıyorsunuz ya da çalışıyorsunuz da yandaşlarınızdan biri müdür oldu diye onun yalakalığını yapıyorsunuz !
  • Doğru belki TK'da bir yerlere gelmek için arkan olması şart ama atandığı bölüm itibarıyla liyakat gerektiren bir bölüm. Bu koltuğu; kapasiteye ve çalışma azmine sahip birine vermiş olmaları sevindirici. Hiç tanımadan yorum yazan insanların rahatlığına da şaşırmamak elde değil, çamur atmak bu kadar kolay mı, vicdanınız nasıl el veriyor? İnşaallah nice başarılara imza atar o koltukta.
  • Ekip tahsis birimindeki kifayetsiz müdürleri değiştirsin THY..

Türk Hava Yolları (THY) İcra Komitesi yeni bir atama kararı aldı.

Buna göre Ürün Planlama Başkanlığı'nda mühendis olarak görev yapan Betül Doğancı'nın Network Gelişim Müdürü olarak atanmasına karar verildi. 

THY'de yeni atama

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (49)

Tebrikler ~ 1 yıl önce
Betül kesinlikle doğru bir atamadır. Tecrübeli olduğu bir alanda müdür olması sevindirici. Çalışmayan adam planlamada kalmasın..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ne liyakati ? ~ 1 yıl önce
ekip planlamada bilmem ne müdürü olan zat da kargo'dan geldi. hayatında daha önce ekip planlama nedir bilmiyordu ki orası da thy'deki birçok birim gibi liyakat isteyen bir bölüm o nasıl oraya müdür yapıldı peki? thy'de asıl mesleği veteriner olan müdür bile var ! ayrıca böyle örnekler thy'de sürüsüne bereket bunları bilmiyorsanız ya o şirkette çalışmıyorsunuz ya da çalışıyorsunuz da yandaşlarınızdan biri müdür oldu diye onun yalakalığını yapıyorsunuz !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
NE ~ 1 yıl önce
Bahsettiğin kargocu, parti teşkilatında faal bir adam, facebook'a sürekli parti bayraklı resim yükler...işte karşılığını almış. Siz hala liyakatten bahsediyorsunuz :))) Liyakat öleli çok oldu. Allah rahmet eylesin. Şimdi devir helal-haram demeden eline ne geçerse yeme devri..yazık ülkeye.
Eskilerden ~ 1 yıl önce
Doğru belki TK'da bir yerlere gelmek için arkan olması şart ama atandığı bölüm itibarıyla liyakat gerektiren bir bölüm. Bu koltuğu; kapasiteye ve çalışma azmine sahip birine vermiş olmaları sevindirici. Hiç tanımadan yorum yazan insanların rahatlığına da şaşırmamak elde değil, çamur atmak bu kadar kolay mı, vicdanınız nasıl el veriyor? İnşaallah nice başarılara imza atar o koltukta.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kifayet ~ 1 yıl önce
Ekip tahsis birimindeki kifayetsiz müdürleri değiştirsin THY..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000