24 Mayıs 2012, Perşembe 12:59:45

THY'DE UMULMADIK SON!

Türk Hava Yolları, yüzde 49’una sahip olduğu Bosna Hersek Havayolları’nın yönetim kurulundan çekildi...
  • Şimdi BH Airlines için yatırılan paralar nerede?THY devlete sırtını dayamış,zarar etse ne yazar etmese ne yazar.Ye gülüm bademler ye.
  • dun lodos mu vardi da ucuslar iptal edildi??? yoktu...az yolcu oldugu icin ucuslar iptal edildi diger ucuslarla birlestirilerek 3-4 saatlik rotarlarla ucuslar gerceklestirildi yolcularda havalanlarinda perisan oldular..eger bu zihniyeti takdir ediyorsaniz bravo soylenecek soz yok...
  • THY iyi yönetilmiyor ve bu nedenle de zarar ettiriliyor ve doğal olarak da insanlar burada yanlış gördükleri şeyleri eleştiriyorlar.herkes sizinle aynı görüşte olacak diye bir kaide yok.bazıları olumlu şeyler yazarken bazılarıda olumsuz şeyler yazabilir ki bu da çok normaldir.önyargılı düşünmyi bir kenara bırakıp daha tarafsız düşünebilirseniz gerçekleri daha iyi görebilirsiniz.yorumları dikkatli bir şekilde okursanız neyin ne olduğunu kolayca anlayabilirsiniz.ortada çekememezlik gibi birşey yok gerçekler var.yorumlarda yazılanların büyük bir çoğunluğu doğru maalesef bazılarının işine gelmese de bu böyle.kısaca THY iyi yolda değil eski parlak günler geride kaldı.çok büyük hatalar yapıldı...
  • Benim thy ile hiç bir alakam yok sadece havacılık sayfası olduğu için girdiğim bu sitede anlaşılması zor bir thy düşmanlığı var.Yorumlara bakıyorum da Afrika da uçak düşse birileri çıkıp Hamdi Topçu ya ,thy ye,thy tekniğe sallıyor.Pegasus la ilgili haber çıktığında yine thy ye sallıyor,lodos oluyor yine thy ye saldırıyorlar.Nedir bu çekememezlik biri bana da anlatırsa bende anlam versem.

Bosna Hersek Havayolları’nda THY’yi temsilen görev yapan Finans Direktörü ve Pazarlama Müdürü aynı zamanda şirketin CEO’luğunu yapan Altan Büyükyılmaz görevi bıraktı. Bosna Hersek Havayolları’nın yönetiminde etkin söz sahibi olmayı amaçlayan, ortaklığın geleceği için büyük planlar yapan THY, bu havayolu için düşündüğü uygulamaları bir türlü hayata geçiremedi.

THY yönetiminin büyük hayal kırıklığı yaşadığı bu ortaklıktan tamamen çekileceği ve sahip olduğu hisseleri de satmayı planladığı konuşuluyor. THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu bir süre önce yaptığı açıklamada Bosna hükümetinin havayolunu önemsemediğini, bu durumun kendilerinde büyük hayal kırıklığı yarattığını dile getirmişti.
Bosna Hersek hükümetinin önümüzdeki günlerde yeni bir CEO ataması bekleniyor. Saraybosna Havalimanı’nın daha önceki müdürü  Bakir Karahasanović’in bu göreve getirebileceği belirtiliyor.

Konu ile ilgili Bosna Hersek Havayolları’ndan bir açıklama yapılmazken, Bosna Hersek Ulaşım ve Kominikasyon Bakanı Enver Bijedić, THY yönetiminden ortaklıktan ayrılacakları şeklinde kendilerine resmi bir başvuru yapılmadığını söyledi.

THY’nin şirkete ortak olmasıyla Bosna Hersek Havayolları’nı filosunu büyütmüş, Amsterdam ve İskandinav ülkelerinde yeni noktalara uçuş başlatmıştı.

Ancak THY’nin Bosna Hersek Havayolları’na verdiği iki adet uçağı geri çekmesiyle ilişkiler bozulmaya başlamıştı.

Bosna Hersek Havayolları şu an filosundaki tek uçakla İstanbul, Kopenhag, Zürih ve Banya Luka’ya uçuyor.(borsagundum)

THY'DE UMULMADIK SON!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

NEREDE BH İÇİN VERİLEN PARALAR ~ 6 yıl önce
Şimdi BH Airlines için yatırılan paralar nerede?THY devlete sırtını dayamış,zarar etse ne yazar etmese ne yazar.Ye gülüm bademler ye.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dun lodos mu vardi?? ~ 6 yıl önce
dun lodos mu vardi da ucuslar iptal edildi??? yoktu...az yolcu oldugu icin ucuslar iptal edildi diger ucuslarla birlestirilerek 3-4 saatlik rotarlarla ucuslar gerceklestirildi yolcularda havalanlarinda perisan oldular..eger bu zihniyeti takdir ediyorsaniz bravo soylenecek soz yok...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
09:13:21 e cevap ~ 6 yıl önce
THY iyi yönetilmiyor ve bu nedenle de zarar ettiriliyor ve doğal olarak da insanlar burada yanlış gördükleri şeyleri eleştiriyorlar.herkes sizinle aynı görüşte olacak diye bir kaide yok.bazıları olumlu şeyler yazarken bazılarıda olumsuz şeyler yazabilir ki bu da çok normaldir.önyargılı düşünmyi bir kenara bırakıp daha tarafsız düşünebilirseniz gerçekleri daha iyi görebilirsiniz.yorumları dikkatli bir şekilde okursanız neyin ne olduğunu kolayca anlayabilirsiniz.ortada çekememezlik gibi birşey yok gerçekler var.yorumlarda yazılanların büyük bir çoğunluğu doğru maalesef bazılarının işine gelmese de bu böyle.kısaca THY iyi yolda değil eski parlak günler geride kaldı.çok büyük hatalar yapıldı...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
çekememezlik ~ 6 yıl önce
Benim thy ile hiç bir alakam yok sadece havacılık sayfası olduğu için girdiğim bu sitede anlaşılması zor bir thy düşmanlığı var.Yorumlara bakıyorum da Afrika da uçak düşse birileri çıkıp Hamdi Topçu ya ,thy ye,thy tekniğe sallıyor.Pegasus la ilgili haber çıktığında yine thy ye sallıyor,lodos oluyor yine thy ye saldırıyorlar.Nedir bu çekememezlik biri bana da anlatırsa bende anlam versem.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000