15 Nisan 2013, Pazartesi 11:30:53

THY'DE TARİHİ İMZALAR ATILIYOR

Türk Hava Yolları, filosunu büyütmeye devam ediyor. THY, Airbus ile varılan anlaşma sonrasında resmi imzaların atılacağı tarihi de açıkladı.
  • Sen 100% ozel bi sirket mi saniyosun THY'I yoksa saf misin? Kimin vergileriyle costu bu sirket ondan da haberin vardir umarim. Medyada cikan sirketin durumu iyi haberlerine baliklama atlama kardes. Finansal tablolarda yapilabilecek oynamalar malum. Enron adli amerikan firmasi bu tip 3 kagitlar sonrasi 1 gecede batti. Herkes THY'nin buyumesini ister hepimiz bu ulkenin vatandasiyiz ama bu asiri hizli buyume normal degil. Ilk goze carpan asiri pilot acigi sonrasinda yakin zamanda ucak kazasi veya kazalari yasamayiz insallah cunku tecrube 1-2 senede kazanilan bir sey degil. Soylediklerimi umarim anlamissindir oyle oh dunyada en cok ulkeye ucan biziz vs. Haberleri gozunu boyamasin.
  • 3. Havaalani projesini duydugun iyi de ne zaman bitecegini de bilseydin keske oyle 3-4 senede bitecek bir is degil ne yazikki en az 10-15 senelerden bahsediliyo. A380 degil A480 bile cikar o zamana kadar
  • Gelsin komisyonlar $$$ misss
  • Şaka maka THY nin Hamdi Topçudan sonra gelecek 2-3 dönem yöneticileri bile, uçak alma komisyonu alamayacaklar. Çünkü Topçu 15- 20 yıl sonrasına alınacak uçak siparişlerini de geçti nihayet. Tüm uçak alım komisyonları da böylece alınmış oldu.. Şu Rizeliler çok zekiler bee...

Türk Hava Yolları, Airbus'tan alacağı 117 uçak için resmi imzanın atılacağı tarihi açıkladı.

Türk Sivil Havacılık tarihinin tek seferde en büyük uçak siparişini veren Türk Hava Yolları, Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, Türk Hava Yolları Genel Müdürü Temel Kotil, Airbus Başkanı ve CEO’su Fabrice Bregier’in katılımıyla gerçekleşecek imza töreninin önümüzdeki Çarşamba günü düzenleneceğini duyurdu.

Türk Hava Yolları, 117 uçaklık Airbus siparişinin yanı sıra geçtiğimiz hafta da Boeing'den 95 uçak sipariş ettiklerini açıklamıştı.

THY'DE TARİHİ İMZALAR ATILIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

aynen katilana ~ 5 yıl önce
Sen 100% ozel bi sirket mi saniyosun THY'I yoksa saf misin? Kimin vergileriyle costu bu sirket ondan da haberin vardir umarim. Medyada cikan sirketin durumu iyi haberlerine baliklama atlama kardes. Finansal tablolarda yapilabilecek oynamalar malum. Enron adli amerikan firmasi bu tip 3 kagitlar sonrasi 1 gecede batti. Herkes THY'nin buyumesini ister hepimiz bu ulkenin vatandasiyiz ama bu asiri hizli buyume normal degil. Ilk goze carpan asiri pilot acigi sonrasinda yakin zamanda ucak kazasi veya kazalari yasamayiz insallah cunku tecrube 1-2 senede kazanilan bir sey degil. Soylediklerimi umarim anlamissindir oyle oh dunyada en cok ulkeye ucan biziz vs. Haberleri gozunu boyamasin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ary'e ~ 5 yıl önce
3. Havaalani projesini duydugun iyi de ne zaman bitecegini de bilseydin keske oyle 3-4 senede bitecek bir is degil ne yazikki en az 10-15 senelerden bahsediliyo. A380 degil A480 bile cikar o zamana kadar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ary ~ 5 yıl önce
senin gibiler var olduğu sürece hava alanları yüz yılda bitmez,a 380 inmez,a 480 modeli çıkmaz,sana göre belki 2023 de 50 yıl sonra gelir bir de yazma yorulma boş ver uyu,hava alanı bitince a 380 inince biz haber veririz sana.
:) ~ 5 yıl önce
Gelsin komisyonlar $$$ misss

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Vay Anam Vay ~ 5 yıl önce
Şaka maka THY nin Hamdi Topçudan sonra gelecek 2-3 dönem yöneticileri bile, uçak alma komisyonu alamayacaklar. Çünkü Topçu 15- 20 yıl sonrasına alınacak uçak siparişlerini de geçti nihayet. Tüm uçak alım komisyonları da böylece alınmış oldu.. Şu Rizeliler çok zekiler bee...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000