11 Ocak 2012, Çarşamba 17:36:59

"THY'DE STRATEJİK AÇILIMLAR" KONULU KONFERANS DÜZENLENDİ

İstanbul Ticaret Üniversitesi “Türk Hava Yollarında Stratejik Açılımlar” konferansına ev sahipliği yaptı...
  • BU KÖKLÜ VE BÜYÜK ŞİRKET KÖTÜ YÖENTİLMESİ NEDENİYLE HER YÖNÜYLE TARIHININ EN KÖTÜ ZAMANLARINI YAŞIYOR.UÇUŞ GÜVENLİĞİNDE KÖTÜ,DOLULUK ORANLARI KÖTÜ,9 AYLIK BİLANÇODA 500 MILYON TL NIN ÜZERİNDE VE DAHA DA YÜKSEK ZARAR BEKLENEN SON ÇEYREK BİLANÇOSU HENÜZ AÇIKLANMADI.ADALETSİZLIK,HAKSIZLIK,LİAYAKATSIZ ATAMALAR,AİDİYET DUYGUSU YOK VS.DAHA BUNUN GİBİ ÇOK SEY SIRALANABILIR.ŞİRKETİ BU DURUMDA BİLE ÖVENLER TORPILLE İŞE GİREN KİŞİLER.BU KADAR İNSAN OLUMSUZ ŞEYŞER SÖYLÜYORSA DEMEK Kİ GERÇEKLİK PAYI VAR.GERÇEKLERİ DUYMAK BAZI ŞAKŞAKÇILARIN HİÇ İŞİNE GELMİYOR AMA SÖYLENLER DOĞRU MAALESEF,HEPSİ DOĞRU.
  • odulu aldi da nasil aldi kimbilir..ayrica thy ni guvenlik listesinde sondan 7. siraya kim soktu, aviation week 10.tan 29.luga neden dusurdu onu da aciklarsan...
  • Daha ciddi eğitim kurumlarında görmek isteriz sizleri
  • adam yerine koymadiginiz kisi thy icin BEST AIRLINE of EUROPE ünvanini aldi ya helal olsun!adama yaptigiyla degil önyargiyla bakarsaniz ancak ceket pantolon gibi konularla komik duruma düsersiniz!!
Türkiye Üniversiteler Havacılık Birliği üyesi Aviation Management Kulübü’nün organize ettiği ve Türkiye’nin bayrak taşıyıcı havayolu Türk Hava Yolları'nın Genel müdürü Temel Kotil’in konuşmacı olarak katıldığı konferans, THY’nin 2003-2011 arasındaki inanılmaz yükselişine ışık tuttu.
Türk Hava Yolları’nın 2003-2011 arası trafik büyümesi, uçuş ağı gelişimi, finansal performans ve iştirakler konusunda gösterdiği büyüme performansı bir kez daha değerlendiren Kotil, Türk Hava Yolları’nın Avrupa’nın en iyi havayolu şirketi seçilmesi gibi büyük bir başarının büyük ödüller getireceği belirttti.

Üniversite'de bulunan Aviation Management Kulübü’nce Temel Kotil’e plaket sunulmasıyla konferans sona erdi."THY'DE STRATEJİK AÇILIMLAR" KONULU KONFERANS DÜZENLENDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 6 yıl önce
BU KÖKLÜ VE BÜYÜK ŞİRKET KÖTÜ YÖENTİLMESİ NEDENİYLE HER YÖNÜYLE TARIHININ EN KÖTÜ ZAMANLARINI YAŞIYOR.UÇUŞ GÜVENLİĞİNDE KÖTÜ,DOLULUK ORANLARI KÖTÜ,9 AYLIK BİLANÇODA 500 MILYON TL NIN ÜZERİNDE VE DAHA DA YÜKSEK ZARAR BEKLENEN SON ÇEYREK BİLANÇOSU HENÜZ AÇIKLANMADI.ADALETSİZLIK,HAKSIZLIK,LİAYAKATSIZ ATAMALAR,AİDİYET DUYGUSU YOK VS.DAHA BUNUN GİBİ ÇOK SEY SIRALANABILIR.ŞİRKETİ BU DURUMDA BİLE ÖVENLER TORPILLE İŞE GİREN KİŞİLER.BU KADAR İNSAN OLUMSUZ ŞEYŞER SÖYLÜYORSA DEMEK Kİ GERÇEKLİK PAYI VAR.GERÇEKLERİ DUYMAK BAZI ŞAKŞAKÇILARIN HİÇ İŞİNE GELMİYOR AMA SÖYLENLER DOĞRU MAALESEF,HEPSİ DOĞRU.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
odulu aldi da nasil aldi kimbilir..ayrica thy ni guvenlik listesinde sondan 7. siraya kim soktu, aviation week 10.tan 29.luga neden dusurdu onu da aciklarsan...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Daha ciddi eğitim kurumlarında görmek isteriz sizleri

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
adam yerine koymadiginiz kisi thy icin BEST AIRLINE of EUROPE ünvanini aldi ya helal olsun!adama yaptigiyla degil önyargiyla bakarsaniz ancak ceket pantolon gibi konularla komik duruma düsersiniz!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000