04 Aralık 2012, Salı 10:25:41

THY'DE ŞOK GELİŞME! MÜDÜR VE MUHASEBE ŞEFİ GÖZALTINDA...

Türk Hava Yolları Tel Aviv Müdürü ve Muhasebe Şefi gözaltına alındı...
  • ne torpilsizi kardesim,hepsinin torpili var,sen israili gordundemi konusuyorsun,harika bir ulke
  • Adamlarin torpili olsa savasin ortasina mi giderler Patlayan bombalar,atilan fuzeler Hangi torpilli Israile gitmis,Avrupada amerikada rahat icinde yasamak varken
  • Israil`de yapilacak secimler oncesinde hukumetin Turkiye`ye vurarak arti puan hedeflemesi bu beyler, Ayni seyi Gazze`de de yapmiyorlar mi ? Guya iliskilerin gergin oldugu Turkiye`ye catarak puan toplayacaklar.Israil`de TR ile ilgili baska bir mekan olmadigindan en kolayi bu oldu onlar icin.
  • alinan maaslar,vergiden kacmak icin dusuk gosterilmis,aciklandi ama aciklamazlar

Türk Hava Yolları'nın Tel Aviv Müdürü F.D. ve Muhasebe Şefi S.D. vergi kaçırdıkları ve usulsüzlük yaptıkları gerekçesiyle İsrail Maliye Ekipleri tarafından dün gece gözaltına alındı.

THY'nin havalimanı ve kent merkezindeki ofislerine eş zamanlı baskın düzenleyen maliye ekiplerinin AirportHaber'in edindiği bilgiye göre bilgisayarlara da el koyduğu öğrenildi. Baskın sonrasında haklarındaki suçlama nedeniyle THY Tel Aviv Müdürü F.D. ve Muhasebe Şefi S.D.'nin gözaltına alındığı ve sorgularına hala devam edildiği öğrenildi.

Ayrıntıları aktarmaya devam edeceğiz...

©AirportHaber Özel

THY'DE ŞOK GELİŞME! MÜDÜR VE MUHASEBE ŞEFİ GÖZALTINDA...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

torpil ~ 6 yıl önce
ne torpilsizi kardesim,hepsinin torpili var,sen israili gordundemi konusuyorsun,harika bir ulke

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Adamlarin torpili olsa savasin ortasina mi giderler Patlayan bombalar,atilan fuzeler Hangi torpilli Israile gitmis,Avrupada amerikada rahat icinde yasamak varken

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Mudur ~ 6 yıl önce
Israil`de yapilacak secimler oncesinde hukumetin Turkiye`ye vurarak arti puan hedeflemesi bu beyler, Ayni seyi Gazze`de de yapmiyorlar mi ? Guya iliskilerin gergin oldugu Turkiye`ye catarak puan toplayacaklar.Israil`de TR ile ilgili baska bir mekan olmadigindan en kolayi bu oldu onlar icin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rumuz ~ 6 yıl önce
alinan maaslar,vergiden kacmak icin dusuk gosterilmis,aciklandi ama aciklamazlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000