17 Mayıs 2014, Cumartesi 13:30:57

THY’DE PARALEL TEMİZLİK İDDİASI!

THY’de son atama furyasında AKP İl Başkanı Aziz Babuşcu’nun yeğeni Kemal Babuşçu da görevinden alındı. Babuşçu, Facebook’ta hangi şok mesajı paylaştı?
  • hakkın ile gelmediğin mevki asla senin değildir, gün gelir seni oraya getirenler seni alaşağa edebilir.
  • Geldiği gibi gitmiş. Biri gelmiş kendi adamını işe koymuş, bir başkası gelmiş o da ,onu çıkarmış yerine kendi adamını koymuş.
  • Büyük şirketlerde çeşitli sebeplerle zaman zaman üst yönetimin iradesi ile görev değişimleri olur. tgsdede gecen yil metin marangoz, ferhat aktas, bahadır battal, Hamdi Topçu beyin iradesi ile görevlerinden ayrılmışlardı. Halbuki onlar tgsye katılalı 2 yıl filan olmuştu
  • THY 2009 yılından beri ne yazık ki hızla 2002 yılı öncesine dönmektedir irade yönetim o doğrultuda hareket etmeye başlamıştır. ancak bu yaşayarak görülmekte.

THY’de son atama furyasında AKP İl Başkanı Aziz Babuşcu’nun yeğeni Kemal Babuşçu da görevinden alındı. Babuşçu, Facebook’ta hangi şok mesajı paylaştı?

THY’de dün akşam deprem etkisi yaratan atamalarda listede adı olmayan bir ismin daha görevden alındığı ortaya çıktı. Airporthaber’in edindiği bilgiye göre THY Strateji ve İş geliştirme Müdürlüğünde mühendis olarak çalışırken iş akdi feshedilen, açtığı dava sonucu feshin haksız ve geçersiz olduğu gerekçesi ile işe iadesine karar verilen Ömer Ekici ve eşi Sinem Ekici’ye tehdit ve hakaret içeren e-mailler gönderdiği gerekçesiyle mahkum edilen THY Strateji ve İş Geliştirme Müdürü Kemal Babuşçu, dün sürpriz bir kararla görevinden alındı.

AKP İstanbul İl Başkanı Aziz Babuşçu’nun yeğeni Kemal Babuşçu, THY yönetiminin kararı sonrası müdürlükten memurluk kadrosuna atandı.

“PARALELCİ DİYE ATTILAR”

Babuşçu, THY’nin bu kararı sonrası sosyal paylaşım sitesi Facebook’ta paylaştığı mesajla kafaları karıştırdı. Babuşçu yazdığı mesajda, “ Değerli arkadaşlarıma duyurulur, paralellik iddiası ile THY’den atıldık. Fitnenin boyutlarını görün. Size de yakında gelebilir. Allah sonumuzu hayır eylesin” ifadelerini kullandı.

İşte Kemal Babuşcu'nun Facebook'taki mesajı:©AirportHaber Özel

THY’DE PARALEL TEMİZLİK İDDİASI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (92)

xyz ~ 3 yıl önce
hakkın ile gelmediğin mevki asla senin değildir, gün gelir seni oraya getirenler seni alaşağa edebilir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
adalet ~ 4 yıl önce
Geldiği gibi gitmiş. Biri gelmiş kendi adamını işe koymuş, bir başkası gelmiş o da ,onu çıkarmış yerine kendi adamını koymuş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
görev değişimi ~ 4 yıl önce
Büyük şirketlerde çeşitli sebeplerle zaman zaman üst yönetimin iradesi ile görev değişimleri olur. tgsdede gecen yil metin marangoz, ferhat aktas, bahadır battal, Hamdi Topçu beyin iradesi ile görevlerinden ayrılmışlardı. Halbuki onlar tgsye katılalı 2 yıl filan olmuştu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
aproncu ~ 4 yıl önce
THY 2009 yılından beri ne yazık ki hızla 2002 yılı öncesine dönmektedir irade yönetim o doğrultuda hareket etmeye başlamıştır. ancak bu yaşayarak görülmekte.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000