11 Ocak 2016, Pazartesi 21:49:01

THY'de o göreve Yahya Üstün getirildi

Türk Hava Yolları'ndaki 11 yıllık görev süresinin ardından bugün istifa ettiğini açıklayan Ali Genç'in yerine atanan isim belli oldu. Ali Genç'ten boşalan Basın Müşavirliği'ne Yahya Üstün getirildi.
  • 2011 de mezun ol 2 sene sonra genel yayın yönetmeni ol :) sonrasında da böyle bir pozisyona atan . yapmayın allah aşkına . Türkiyenin özeti işte torpilin daniskası :) Üzücü olan türk hava yollarının ileride iyi olmayacağı çünkü personel alımları ne yazık ki torpille işliyor.
  • Bekleyin görün bu çoçuk ülkeyi yöneticek ileride.
  • Ne isteniyor bu genç ten ayrılan basın müşaviri bu göreve başladığımda 35 yaşındaymış buda 30 yaşında bekleyin görün Thy ti yönetmeyecek büyütmeyin her şeye ak parti fobisinden bakmayın kurtulun bu hastalıktan
  • Kesin Bilal Erdogan Beyin arkadasidir. Uzuldugum ise THY ile Bilal Bey niye ugrasir.

Türk Hava Yolları (THY) Basın Müşavirliği görevini yürüten Ali Genç, bugün sürpriz bir kararla görevden ayrıldığını açıklamıştı.

İstifa eden Ali Genç'in yerine 2011'de Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi'nden mezun olan Yahya Üstün atandı. Üstün, ATV Avrupa Genel Yayın Yönetmenliği'ni yapıyordu.

YAHYA ÜSTÜN KİMDİR?

Yahya Üstün; İstanbul doğumlu olup yüksek öğrenimini Maltepe Üniversitesi İletişim Fakültesi’nde tamamladı.

Üniversitede yillarinda çalışmaya başladıği ATV Haber’de 2014 yılına kadar (5 yıl boyunca) farklı görevlerde bulundu.

Mart 2014’te genel yayın yönetmenliğine atandigi ATV Avrupa, basta Avrupa olmak uzere en çok izlenen ve en basarili Türk televizyon kanalı olmasinda onemli sorumluluklar üstlendi. Kanalın izlenirliliğinin dışında, gelirlerinin ve kârlılığının artmasının yaninda ATV kanalının global dagıtımının arttirilmasinda önemli rol oynadı.

2012 yilinda Londra’da ATV Haber (ve Ahaber) Londra Temsilciliği görevindeyken, ayni zamanda dil, medya ve iletişim eğitimi aldı.

Çesitli spor kulüplerinin ve federasyonlarin yönetim kurulu Üyeliği görevlerinde bulundu ve halen bulunmaya devam etmektedir. İleri derecede İngilizce, temel seviyede Almanca ve Arapca bilmektedir.

THY'de o göreve Yahya Üstün getirildi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (90)

thy ~ 2 yıl önce
2011 de mezun ol 2 sene sonra genel yayın yönetmeni ol :) sonrasında da böyle bir pozisyona atan . yapmayın allah aşkına . Türkiyenin özeti işte torpilin daniskası :) Üzücü olan türk hava yollarının ileride iyi olmayacağı çünkü personel alımları ne yazık ki torpille işliyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pasin ~ 2 yıl önce
Bekleyin görün bu çoçuk ülkeyi yöneticek ileride.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ali Haydar ~ 2 yıl önce
Ne isteniyor bu genç ten ayrılan basın müşaviri bu göreve başladığımda 35 yaşındaymış buda 30 yaşında bekleyin görün Thy ti yönetmeyecek büyütmeyin her şeye ak parti fobisinden bakmayın kurtulun bu hastalıktan

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Cankurt ~ 2 yıl önce
Kesin Bilal Erdogan Beyin arkadasidir. Uzuldugum ise THY ile Bilal Bey niye ugrasir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000