06 Nisan 2018, Cuma 14:50:24

THY'de Nisan ikramiyeleri yatırıldı

Türk Hava Yolları'nda Nisan ikramiyesinin tüm personele yatırıldığı bildirildi.
  • Çalışanların çoğu ingilizce 2 kelimeyi biraraya getirip konuşamaz neyin primi bu ? işini layıkıyla yapan, donanımlı personele lafımız yok tabi.
  • Yatmayacakmıydı?
  • Muhasebedeki torpilli personele kim hangi sendikaya kayıtlı ayrımını yaptırıp ona göre hesap yaptırabilir misin? İş gücü kalitesi yetmediğinden yatırmak zorunda kalmışlardır yoksa kuruşun hesabını yapar onlar uçuculara.
  • nefret ettirdiniz nefes aldığımız ülkeden önce dışarda milyon tane üniversite mezunu genç var genç kredilerini bile ödeyemeyen yav az onlarada bi el atsanız he her bi boku görüyorsunuz onlarıda görseniz artık tiskindirdiniz kendilerinizden!!

Türk Hava Yolları'nda Nisan ikramiyesinin tüm personele yatırıldığı bildirildi.

THY'de merakla beklenen Nisan ikramiyesi tüm personele ayrım gözetmeksizin yatırıldı. Edinilen bilgiye göre; Hava-Sen ile birlikte hareket eden personele de ikramiyelerinin yatırıldığı öğrenildi.

Senidikal gelişmeler doğrultusunda Hava-Sen sendikasını tercih eden personele ikramiye yatırılmayacağı dedikoduları boşa çıkarken, THY yönetiminin herhangi bir ayrım gözetilmeyeceği kararı aldığı bildirildi.

Hava-Sen sendikasıyla birlikte hareket eden personel hakkında Nisan ikramiyesinden faydalanamayacağı iddiaları sektörde dillendirilmiş ve işten çıkarılacakları ifade edilmişti.

Söz konusu gelişme tüm THY personeli tarafından memnuniyetle karşılandı.

©AirportHaber

THY'de Nisan ikramiyeleri yatırıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (164)

havadan gelen prim ~ 3 ay önce
Çalışanların çoğu ingilizce 2 kelimeyi biraraya getirip konuşamaz neyin primi bu ? işini layıkıyla yapan, donanımlı personele lafımız yok tabi.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yani? ~ 3 ay önce
Yatmayacakmıydı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Valbuena ~ 3 ay önce
Muhasebedeki torpilli personele kim hangi sendikaya kayıtlı ayrımını yaptırıp ona göre hesap yaptırabilir misin? İş gücü kalitesi yetmediğinden yatırmak zorunda kalmışlardır yoksa kuruşun hesabını yapar onlar uçuculara.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tuğba ~ 3 ay önce
nefret ettirdiniz nefes aldığımız ülkeden önce dışarda milyon tane üniversite mezunu genç var genç kredilerini bile ödeyemeyen yav az onlarada bi el atsanız he her bi boku görüyorsunuz onlarıda görseniz artık tiskindirdiniz kendilerinizden!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Değişim ~ 3 ay önce
O üniversite , yüksek lisans veya doktara yapanların çoğu kabinde zaten:) genç nüfüsun fazladını thy besliyor. Eğitim oranı çok yüksek:) siz çok kolay iş zannedip başlayıncada ağlamadan bir gün geçirmiyorsunuz kabin işini:))

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000