13 Temmuz 2018, Cuma 10:09:21

THY’de kulis bombaları!

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçilmesi ile birlikte kulisler de hareketlendi. Özellikle THY’de bomba gelişmelerin yaşanacağı iddia edildi.
  • mehmet karataş beyitekrar tyhy nin basına istiyoruz adam gibi adam çünkü biz taseronları düsünen tek insandı ALLAH ONDAN RAZI OLSUN TEZ ZAMANDA GELSİN ARTIK ALLAH ONDAN RAZI OLSUNHAK ETTİĞİ YERE GELCEĞİNE TÜM KALBİMLE İNANIYORUM ÇÜNKÜ O BİR TAŞERON BABASI ALLAH DAİM ETSİ BAŞARILARININ DEVAMINI ALLAHTAN DİLİYORUM ALLAH YAR VE YARDIMCISI OLSUN İNŞALLLAH
  • n.s.ç - thy i.k. gmy k.ö. - tav a.t. - iga s.n.e. - iga a.s.c - tgs i.k. gmy a.ö - tgs işlt.gmy Haydaa...
  • SAYIN BAŞKANIMIZI D TEKRARDAN GERİ BEKLİYORUZ İNŞALLAH HAK ETTİĞİ GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞINA EN KISA ZAMANDA KAVUŞUR ZİRA SAYIN KARATAŞ YOK İKEN AT İZİ İT İZİNE KARIŞTI İNŞALLAH TEZ ZAMANDA HAK ETTİĞİ MAKAMA KAVUŞURDA ŞİRKETTE DÖRT DÖRTLÜK BAŞKANINDAN MÜDÜRÜNE , YENİ YETME ŞEFLERİNDEN YALAKALARINA KADAR BİR TEMİZLİK BAŞLAR İNŞALLAH . . .
  • Para Pul peşinde olmayan adam gibi adam iş konusunda üstüne tanımam İnşallah layık olduğu yerlere gelir ALLAH yolunu açık etsin Mehmet KARATAŞ:

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemine geçilmesi ile birlikte kulisler de hareketlendi. Özellikle THY’de bomba gelişmelerin yaşanacağı iddia edildi. Abdülkerim Çay’ın başka bir kurumun başına geçeceği yerine de sürpriz bir ismin geleceği konuşulmaya başlandı.

24 Haziran’da yapılan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimlerinin ardından kurumlarda kulisler hızlandı.

Türk Hava Yolları bu kulislerin en çok yoğunlaştığı kurum haline geldi. Bir dönem THY eski genel müdürü Temel Kotil’in özel kalem müdürlüğünü yapan Mehmet Karataş’ın, THY Genel Müdür Yardımcısı olmak için kulis yaptığı iddia edildi.

Enerji Bakanlığı özel kalem müdürlüğü yapan Mehmet Karataş’ın bu talebi nasıl karşılık bulur bilinmez ama THY’de bir başka kulis bilgisi de dilden dile konuşuluyor.

İnsan kaynaklarında sorumlu genel müdür yardımcısı Abdülkerim Çay’ın da Varlık Fonu’na bağlı bir başka kurumun başına geçeceği iddia edildi. 

©Airportthaber.com

THY’de kulis bombaları!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (40)

paranatör ~ 2 gün önce
mehmet karataş beyitekrar tyhy nin basına istiyoruz adam gibi adam çünkü biz taseronları düsünen tek insandı ALLAH ONDAN RAZI OLSUN TEZ ZAMANDA GELSİN ARTIK ALLAH ONDAN RAZI OLSUNHAK ETTİĞİ YERE GELCEĞİNE TÜM KALBİMLE İNANIYORUM ÇÜNKÜ O BİR TAŞERON BABASI ALLAH DAİM ETSİ BAŞARILARININ DEVAMINI ALLAHTAN DİLİYORUM ALLAH YAR VE YARDIMCISI OLSUN İNŞALLLAH

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mert ~ 3 gün önce
n.s.ç - thy i.k. gmy k.ö. - tav a.t. - iga s.n.e. - iga a.s.c - tgs i.k. gmy a.ö - tgs işlt.gmy Haydaa...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Operasyon ~ 5 gün önce
SAYIN BAŞKANIMIZI D TEKRARDAN GERİ BEKLİYORUZ İNŞALLAH HAK ETTİĞİ GENEL MÜDÜR YARDIMCILIĞINA EN KISA ZAMANDA KAVUŞUR ZİRA SAYIN KARATAŞ YOK İKEN AT İZİ İT İZİNE KARIŞTI İNŞALLAH TEZ ZAMANDA HAK ETTİĞİ MAKAMA KAVUŞURDA ŞİRKETTE DÖRT DÖRTLÜK BAŞKANINDAN MÜDÜRÜNE , YENİ YETME ŞEFLERİNDEN YALAKALARINA KADAR BİR TEMİZLİK BAŞLAR İNŞALLAH . . .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yorgun ~ 6 gün önce
Para Pul peşinde olmayan adam gibi adam iş konusunda üstüne tanımam İnşallah layık olduğu yerlere gelir ALLAH yolunu açık etsin Mehmet KARATAŞ:

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000